maxcom-eco-energy-blue-1.jpg
Silna pozycja marki gwarantuje klientom rzetelność i stabilność, a także konkurencyjny stosunek jakości do ceny.

Maxcom Eco Energy na targach DOM i TY

12 sierpnia 2021
Firma jest kompleksowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych dla domu, rolnictwa i biznesu

Wysoka jakość produktów, moduły własnej marki, serwis gwarancyjny w kraju a także…atrakcyjne vouchery dla klientów to tylko przykłady mocnych stron Maxcom Eco Energy. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Maxcom. Obecna na GPW w Warszawie spółka dominująca - Maxcom S.A. - od 20 lat prężnie działa w ponad 30 krajach na świecie. Silna pozycja marki gwarantuje klientom rzetelność i stabilność, a także konkurencyjny stosunek jakości do ceny. 

Systemy fotowoltaiczne to odnawialne nowoczesne źródła energii. Moduły solarne zamontowane np. na dachu lub w ogródku pozyskują energię ze światła słonecznego, którą następnie zamieniają na elektryczność. Dzięki temu, w ekologiczny sposób, bez udziału elektrowni można zasilić urządzenia w domu. Fachowcy Maxcom Eco Energy doradzą, jakie instalacje solarne (rodzaj i moc) wybrać, by w pełni wykorzystać potencjał swojego dachu.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów DOM i TY.

(MB)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN