46208362-1246969512108513-3303708072651784192-n.jpg
Nufar Wystawcą targów EKOTECH.

Maszyny i urządzenia do recyklingu od NUFAR

03 lutego 2022
Firma Nufar specjalizuje się w sprzedaży maszyn i urządzeń dedykowanych dla firm zajmujących się m.in. recyklingiem oraz przeładunkiem. Część produktów firmy zostanie zaprezentowana już od 23 do 24 lutego br. podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

Firma NUFAR  zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń do recyklingu oraz maszyn przeładunkowych i chwytaków. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze sprawdzonymi partnerami umożliwia dobór najtrafniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań.

Przedstawiciel producentów maszyn do recyklingu – PANIZZOLO, TECNOECOLOGY oraz producentów chwytaków – GUSELLA – BAKKER, PAKIET, TGS. W zakresie sprzedaży nowych i używanych maszyn przeładunkowych firma współpracuje z marką PAKIET, której oferta obejmuje urządzenia: TEREX-Fuchs, MANTSINEN, prasonożyce LEFORT oraz urządzenia RECUPERMA.

Podczas targów EKOTECH będzie można uzyskać informacje na temat wszystkich produktów firmy. Poniżej klika przykładów urządzeń z oferty NUFAR:

  • Flex 1000 młyn młotkowy stacjonarny (w ofercie też mlyny mobilne): Młyny młotkowe panizzolo serii Flex służą do mielenia i pierwszej separacji szerokiego asortymentu złomu metalowego.

Flex-1000-1-mlyn-mlotkowy.jpg [37.10 KB]

  • T 1500 - linia do recyklingu kabli - To  urządzenie do odzyskiwania miedzi lub aluminium zawartego w kablach elektrycznych, poprzez usunięcie osłon z PCV lub gumowych. Ładowanie automatyczne za pomocą przenośników taśmowych, wykorzystuje obwód otwartego powietrza do rozwiązywania problemów z przegrzewaniem materiału podczas procesu.

T1500-granulator.jpg [346.94 KB]

  • Chwytak Gusella Bakker Spider King - chwytak wielopalczasty.

chwytak-Gusella.jpeg [77.25 KB]

Z ofertą firmy NUFAR będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.
01 marca 2022
W pomoc obywatelom Ukrainy angażują się nie tylko osoby fizyczne, ale również organizacje branżowe. Udzielane wsparcie obejmuje nie tylko zbiórkę potrzebnych rzeczy, leków oraz żywności, ale również przygotowanie miejsc pobytu dla uchodźców.
24 lutego 2022
„Wyzwania dla branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w roku 2022” i „Jak otworzyć skup złomu lub stację demontażu pojazdów?” – to tematy konferencji, jakie odbyły się w trakcie dwóch dni trwania targów EKOTECH.