Logo-wektorowe2.png

Marseplast wystawcą na Targach EKOTECH

08 lutego 2023
Producent zbiorników do magazynowania wody deszczowej Marseplast zaprezentuje się na nadchodzących Targach EKOTECH w charakterze wystawcy. Firma działa w branży już od ponad 30 lat, oferując różnorodne produkty, które wybierają klienci na całym świecie. W Kielcach zaprezentuje m.in. pakiet deszczowy BOLT 5000.

Firma Marseplast w produkcji stosuje dwie główne technologie: formowanie rotacyjne, czyli rotomoulding oraz formowanie wtryskowe. Przedsiębiorstwo posiada park maszynowy, w skład którego wchodzi 20 wtryskarek o sile zwarcia 1200 ton.

Marseplast oferuje wyroby dla różnorodnych branż, a wśród nich prym wiodą firmy działające w przemyśle wod-kan oraz te z branży rolniczej.

Co przedsiębiorstwo zaprezentuje podczas Targów EKOTECH? Między innymi pakiet deszczowy BOLT 3000, którego podstawową funkcją jest gromadzenie wody deszczowej, umożliwiające jej późniejsze użycie. Wykorzystanie zbiornika podczas okresów wzmożonych opadów pozwala zminimalizować ryzyko lokalnych podtopień a zgromadzona w ten sposób deszczówka może zostać użyta podczas okresu suszy, jako alternatywa dla wody pobieranej z sieci, tym samym zmniejszając rachunki gospodarstwa domowego.

BOLT-5000-pakiet-z-pompa.jpg [84.70 KB]

Co ważne, zastosowanie zbiorników do retencji i magazynowania wody deszczowej jest jednym z istotnych działań prowadzących do poprawy systemu gospodarki wodno-ściekowej oraz ochrony środowiska naturalnego.

Marseplast odwiedzi Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, które trwać będą w dniach 8-9 marca 2023 w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.