Newsletter-285-x-185-px.jpg

Marki Aeromoov i Joybi obecne na targach Kids’ Time

11 lutego 2024
Rodzinna firma INES Agnieszka Winkel powstała w 2022 roku, bazująca na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i umiejętności w sprzedaży na rynku produktów dla dzieci. Jako wiodący dystrybutor renomowanych marek, takich jak Aeromoov i Joybi, oferuje produkty, które łączą bezpieczeństwo, funkcjonalność i styl. Ich własne marki, Ines&John i Magic Travel, to dowód na determinację w tworzeniu produktów, które uczynią życie rodziców łatwiejszym i bardziej radosnym.

Marka Joybi

Joybi to marka, która podkreśla radość bycia rodzicem poprzez innowacyjne akcesoria do fotelików samochodowych i wózków dziecięcych. Obecna wiele lat na rynku amerykańskim, w tym roku będzie miała swoją premierę w Polsce. Odkryj nasze unikalne akcesoria, łączące styl z praktycznością – lusterka do obserwacji dziecka, maty ochronne, organizery samochodowe, torby podróżne, uchwyty na kubek. Bezpieczeństwo oraz radość z podróży Twojego dziecka to dla nas priorytet, dlatego każdy detal został starannie zaprojektowany.

Marka Aeromoov

W świecie mobilnych rodzin Aeromoov zajmuje wyjątkowe miejsce, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla podróży z najmłodszymi. Nasze maty antypotowe do fotelików samochodowych i wózków dziecięcych są stworzone, aby zapewnić komfort maluchom nawet podczas najgorętszych dni. Opatentowane łóżeczko turystyczne to marzenie każdego rodzica w podróży. Lekkie, łatwe do złożenia i wygodne - zapewnia bezpieczne miejsce do snu dla malucha w każdym miejscu.

Marka Ines&John

Ines&John to marka na pierwszym miejscu stawiająca komfort, higienę i jakość, a to wszystko z troską o najmłodszych użytkowników. Oferująca wysokiej jakości produkty dziecięce łączące innowacyjne rozwiązania z ekskluzywnym stylem. Nocniki dziecięce Premium, składana turystyczna wanienka z magnetycznym termometrem, nakładka na deskę WC dla dzieci z drabinką – to rozwiązania które ułatwią codzienne życie i użytkowanie. W każdym detalu naszych produktów kryje się troska o szczegóły, a estetyczny design harmonizuje z funkcjonalnością. Marka Ines&John jest pierwszą marką własną dystrybutora INES, której celem jest nie tylko ułatwianie życie rodziców, ale również wnoszenie do niego radości poprzez wyjątkowe rozwiązania i stylowe produkty.

logo-glowne-na-czarnym-tle.png [470.95 KB]

Marka Magic Travel

Magic Travel to marka stworzona z myślą o małych podróżnikach, których ciekawość świata nie zna granic. Naszym celem jest uczynienie podróży dla dzieci nie tylko praktyczną, ale także niezapomnianą przygodą pełną radości i kolorów. Magic Travel to więcej niż zwykła walizka - to prawdziwy przyjaciel dziecka! Wyposażona w rączkę i uchwyty, staje się zarówno zabawką, jak i praktycznym bagażem w jednym. Dziecko może nie tylko przechowywać swoje skarby, ale również jeździć na niej i bawić się, dzięki czemu każda podroż staje się magiczna. Zabawny design, kolorowe motywy zainspirują najmłodszych do odkrywania nowych miejsc, a kompaktowe wymiary pozwolą Ci zabrać walizkę na pokład samolotu jako bagaż podręczny. Marka Magic Travel jest marką własną dystrybutora produktów dla dzieci INES oferującego połączenie innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalnego designu, który wspiera codzienne życie dzieci i ich rodziców dostarczając najlepsze rozwiązania. 

FB-960x640-px-2.jpg [1.35 MB]

Pełną ofertę zobaczycie już 21-23 lutego podczas targów Kids’ Time!

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.