zaffiro.jpg

Marka Zaffiro na Kids' Time: Polski producent artykułów dziecięcych i niemowlęcych

10 stycznia 2024
Od 1989 roku marka Zaffiro kreuje artykuły łączące funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem dla najmłodszych. Ich zespół od lat skupia się na wspieraniu świadomych rodziców, doceniających bliskość i więź z dzieckiem od pierwszych dni życia.

Firma stawia sobie za priorytet dbałość o detale, wykorzystanie najwyższej jakości komponentów oraz antyalergicznych materiałów. Swoje produkty dostosowuje do potrzeb klientów i panujących trendów. Koncentrując się przede wszystkim na artykułach z naturalnej, bezpiecznej i skórze przyjaznej owczej wełny, oferuje rozwiązania korzystne zarówno dla maluchów, jak i dla ich opiekunów.

W najnowszej kolekcji Zaffiro znajdują się bestsellerowe zimowe śpiworki, ubranka dziecięce (kurteczki, kombinezony, kamizelki, rękawiczki) wykonane z różnych rodzajów wełny oraz szeroki wybór nosidełek, chust, kocyków i innych praktycznych akcesoriów do wózka. Należy podkreślić, że produkty marki Zaffiro są nie tylko projektowane przez polskich twórców, lecz także w całości produkowane w Polsce, zdobywając uznanie na całym świecie. Zaffiro to symbol polskiej jakości, doceniany przez klientów na globalnym rynku.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.