Pudzian-25cm-2.jpg
Mariusz Pudzianowski w sobotę, 9 marca będzie gościł na targach Agrotech, na stoisku firmy Swimer.

Mariusz Pudzianowski na targach Agrotech 2024 w Kielcach. Sportowiec i… rolnik będzie gościł na stoisku firmy Swimer

29 lutego 2024
Rolnicze oblicze słynnego Pudziana poznają zwiedzający wystawę Agrotech w Targach Kielce. Wydarzenie potrwa od 8 do 10 marca, a zawodnik MMA będzie gościł tu na stoisku polskiej firmy Swimer w sobotę, 9 marca, od godziny 11.

Mariusz Pudzianowski powszechnie znany jest jako sportowiec. Wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata Strongman, a po zakończeniu startów w zawodach najsilniejszych, zajął się mieszanymi sztukami walki (MMA). Zadebiutował w tej dyscyplinie w 2009 roku i szybko zdobył popularność. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników w tej dziedzinie.


Pudzianowski jest także przedsiębiorcą, prowadzi własne firmy i angażuje się w różne projekty biznesowe. Zajmuje się także rolnictwem prowadzi sad z drzewami wiśniowymi, a także uprawę borówki amerykańskiej. Jego gospodarstwo jest nowoczesne, do zbioru wykorzystuje m.in. kombajny samojezdne. Dysponuje kilkoma ciągnikami i rozbudowanym parkiem maszynowym. Paliwo przechowuje w zbiornikach firmy Swimer.


Na stoisku tego przedsiębiorstwa będzie gościł w czasie targów Agrotech. Będzie go można spotkać od godziny 11 w sobotę, 9 marca.
Z pewnością podzieli się doświadczeniami z korzystania ze zbiorników Swimera.

Swimer z paletą zbiorników na targach Agrotech  


Toruńskie przedsiębiorstwo dostarcza bezpieczne, kompleksowe systemy do magazynowania i dystrybucji surowców płynnych na co dzień wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych, bazach transportowych i maszynowych oraz innych gałęziach przemysłu.
Każde gospodarstwo rolne w ciągu całego roku potrzebuje ogromnych ilości paliwa, by zapewnić ciągłość pracy maszynom i urządzeniom do produkcji rolnej. Produkty odpowiadają na potrzeby przechowywania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, nawozów, AdBlue oraz wody.

Swimer w Targach Kielce od 8 do 10 marca zaprezentuje zbiorniki dwupłaszczowe do przechowywania i dystrybucji oleju napędowego, zbiorniki mobile do oleju napędowego, zbiorniki do nawozów płynnych RSM, zbiorniki naziemne i podziemne do wody oraz AdBlue.

 

Agrotech startuje już 8 marca 2024


Targi techniki rolniczej Agrotech ponowie staną się miejscem, gdzie przedsiębiorstwa z różnych stron świata prezentują najnowsze innowacje i technologie. Rolnicy przez trzy dni, od 8 do 10 marca 2024, poznają najnowocześniejsze narzędzia, maszyny i rozwiązania, które trafiają w potrzeby w prowadzeniu gospodarstw. Podczas wydarzenia w Targach Kielce wiedzę czerpią od ekspertów oraz influencerów i youtuberów, którzy liczne urządzenia testują w praktyce. Więcej na targikielce.pl/agrotech

Targi techniki rolniczej Agrotech w Targach Kielce odbędą się w dni 8-10 marca 2024.

 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.