FB-nowa-kolekcja-SMERFY-2.png

Maltex na Kids' Time 2024 - innowacje dla Dzieci, radość dla Rodzin!

18 lutego 2024
Zapraszamy na stoisko Maltex, gdzie każdy detal naszych produktów opowiada historię innowacji i radości! Z ponad 30-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, Maltex konsekwentnie realizuje misję tworzenia produktów dla dzieci, które nie tylko odpowiadają na potrzeby, lecz przede wszystkim pobudzają kreatywność i radość.

mBaby i Lulu Design - innowacyjność w codziennej pielęgnacji
Pod markami mBaby i Lulu Design prezentuje bogatą ofertę, obejmującą między innymi nocniki antypoślizgowe, nakładki na sedes, wanienki do kąpieli i stojaki do nich oraz podesty antypoślizgowe dla dzieci. Produkty łączą w sobie nie tylko estetykę, ale przede wszystkim wyjątkową funkcjonalność, czyniąc codzienną pielęgnację maluchów przyjemnością.

Dla Rodzin, Dla Dzieci - stały asortyment Maltex
Produkty są nie tylko praktyczne, ale także bezpieczne i dostosowane do dynamicznego stylu życia rodzin. Każdy element stałego asortymentu Maltex, od nocników po stojaki do wanienek, został stworzony z myślą o potrzebach dzieci i wygodzie rodziców. Co więcej, firma z dumą informuje, że produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są BPA FREE, posiadają certyfikat TÜV Rheinland, a także są polskiej produkcji. Zawsze dba o to, aby artykuły nie tylko ułatwiały życie rodzicom, ale także zapewniały pełne bezpieczeństwo i komfort dla najmłodszych użytkowników.

Nowości, które przyciągną uśmiech
Maltex rozpoczyna nową, ekscytującą współpracę z The Smurfs! Odwiedź ich stoisko, aby zobaczyć najnowszą kolekcję z grafikami uroczych Smerfów. Dodatkowo, z dumą prezentują nowy produkt - zestaw Luna, składający się z uroczego stolika i krzesełka dla dzieci. Unikalny design, wysoka jakość i funkcjonalność. Zestaw LUNA dla dzieci to idealne rozwiązanie, które zapewni każdemu maluchowi wygodne i bezpieczne miejsce do zabawy i nauki. To tylko kilka przykładów tego, co czeka Was na stoisku!

Dostosowane rozwiązania pod Marką Własną
Firma podkreśla zdolność i elastyczność w produkcji pod marką własną. Są gotowi dostosować wyroby do indywidualnych wymagań klientów, zachowując jednocześnie niezmienne standardy jakości oraz terminowość dostaw.

Odwiedź stoisko - zobacz, jak tworzy się radość dla każdej rodziny!
Przyjdź i dołącz do ekipy na targach Kids' Time 2024! Zobacz, dlaczego Maltex to marka, która wnosi radość do codziennego życia dzieci i ich rodzin.

Stoisko Maltex – E-11!

Do zobaczenia!

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.