tk21-portal-aktulanosci-564x376px.png

Łatwiejsza rejestracja na targi oraz dodatkowe możliwości dla firm!

25 listopada 2021
Dzięki nowej platformie – Portalowi Wystawcy, rejestracja na Targi PLASTPOL jest jeszcze prostsza. Dodatkowo Portal Wystawcy daje możliwość zbudowania swojego firmowego portfolio, dzięki któremu będziesz mógł pokazać się z jak najlepszej strony.

Portal Wystawcy, oprócz rejestracji na wydarzenia targowe i możliwość stworzenia profilu firmy, daje również możliwość odnajdywania innych firm wystawiających się w Targach Kielce, kontaktowania się z nimi, czy też, dzięki funkcji Kalendarz Spotkań, umawiania się na spotkania zarówno w sieci, jak i offline.

Budując swój profil firmowy na Portalu Wystawcy można posługiwać się grafikami, linkami do mediów społecznościowych, czy wrzucać filmiki, (np. z portalu Youtube).

Szczegóły dotyczące Portalu Wystawcy

Polecane aktualności
24 maja 2022
Recykling gorącym tematem targów PLASTPOL Temat recyklingu, a konkretnie działań prowadzonych na linii producent, instytucje, konsumenci został jak co roku poruszony podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości", która odbyła się podczas targów PLASTPOL w Targach Kielce. Spotkanie organizowane zostało przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy.
24 maja 2022
Elbi-Wrocław – producent maszyn przemysłowych dla światowych marek przekazał wszystkie fundusze na udział w Targach PLASTPOL na pomoc narodowi ukraińskiemu. Zamiast tego, w miejscu stoiska firmy na targach znajduje się wiele mówiąca pusta przestrzeń z dywanem w kolorach ukraińskiej flagi.
24 maja 2022
26. edycja Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to ponad 400 wystawców z 29 krajów świata składających się na ponad 10 tys. mkw powierzchni wystawienniczej. Targi PLASTPOL od ponad ćwierć wieku stanowią miejsce spotkań najważniejszych firm z branży przetwórstwa plastików.
23 maja 2022
Malwina Kopron - polska lekkoatletka, specjalizująca się w rzucie młotem odwiedzi stoisko Grupy AZOTY na targach PLASTPOL. Spotkanie z olimpijką odbędzie się 26 maja, na stoisku Grupy AZOTY, 10:00-15:00.
23 maja 2022
Jak co roku, stoisko Grupy AZOTY odwiedzą sportowcy związani z firmą. Atletki i atleci odpowiedzą zainteresowanym o swoim ciekawym zawodzie i związku z Grupą AZOTY.
17 maja 2022
Jak co roku, targom PLASTPOL towarzyszyć będzie konferencja "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości". Spotkanie organizowane jest przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy.
16 maja 2022
Gazeta PLASTPOL jest już dostępna w wersji online. Magazyn współtworzony we współpracy z kwartalnikiem TWORZYWA stanowi kompendium wiedzy na temat tegorocznych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.
16 maja 2022
Spotkanie poświęcone możliwościom inwestycyjnym w Katarze odbędzie się trzeciego dnia targów PLASTPOL. Prelekcja pod nazwą ,,Navigating Digital Opportunities in Qatar" organizowana jest przez Qatar-Poland Business Council oraz Qatar Financial Center.