1z6r1707-20220524-TargiKielce-Plastpol-Omniplast.jpg

Konkurs OMNIPLAST rozstrzygnięty

25 maja 2022
Po wielu zmaganiach zakończył się konkurs OMNIPLAST. Turniej od lat był częścią targów PLASTPOL. W tym roku odbył się po raz pierwszy po pandemicznej przerwie.

Na posiedzeniu w dn. 24 maja 2022 r. Komisja Konkursowa ustaliła:
Do III Etapu Konkursu (runda finałowa) przeprowadzonego w formie pisemnej na terenie
Targów Kielce w trakcie pierwszego dnia XXVI Międzynarodowych Targów Przetwórstwa
Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2022 przystąpiło 9 z 9 uprawnionych uczestników,
wyłonionych w II etapie Konkursu.


W wyniku rozstrzygnięcia III etapu Konkursu nagrody otrzymują:
1. Nagrodę główną w postaci bonu rabatowego o wartości 6.000,- PLN netto (słownie
sześć tysięcy złotych netto) za zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie otrzymuje
Jacek ŁYŻWA z firmy PLASTOPLAN, Warszawa


2. Nagrodę w postaci bonu rabatowego o wartości 4.000,- PLN netto (słownie cztery
tysiące złotych netto) za zajęcie drugiego miejsca w Konkursie otrzymuje Krzysztof
LIBRANT z firmy ALBIS Polska, Poznań


3. Nagrodę w postaci bonu rabatowego o wartości 2.000,- PLN netto (słownie dwa
tysiące złotych netto) za zajęcie trzeciego miejsca w Konkursie otrzymuje Tomasz
TRĄBSKI z firmy PLASTIGO, Częstochowa

Zwycięzcą gratulujemy!

Organizator Konkursu: Targi Kielce S.A.
Komisja w składzie:
1. Jacek SZCZERBA, Business Manager ENTERIO s.c.
2. Agnieszka DĄBROWSKA, Project Manager | Targi Kielce S.A.
3. Maciej HENECZKOWSKI, Politechnika Rzeszowska

Polecane aktualności
08 listopada 2022
AutoFutura: Road to 2035 to wydarzenie zaplanowane na 24 listopada w Katowicach, które będzie dotyczyło przejścia z silnika spalinowego na elektryczny w motoryzacji.
26 maja 2022
Przedstawiciele instytucji i firm pod skrzydłami Qatar-Poland Business Council przedstawili ofertę współpracy z polskimi i europejskimi firmami podczas Targów PLASTPOL w Targach Kielce. Katarczycy liczą na poszerzenie wpływów w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
25 maja 2022
Podczas gali PLATINUM PLAST poznaliśmy zdobywców medali i wyróżnień za najlepsze produkty 26. Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, laureatów konkursu OMNIPLAST 2022 oraz zwycięzców wyróżnionych nagrodami TOP DESIGN za aranżację stoisk.
25 maja 2022
„W DRODZE DO LEPSZEGO JUTRA – POSTĘP I ROZWÓJ W TECHNOLOGIACH PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH” – pod taką nazwą odbyło się tegoroczne seminarium technologiczne PLASTECH-INFO. Wydarzenie jest stałym elementem targów PLASTPOL w Targach Kielce.
24 maja 2022
Konferencja prasowa Plastics Europe Polska na trwałe wpisała się w oficjalne otwarcie Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, których 26. edycja rozpoczęła się 24 maja. W tym roku, oprócz podsumowania kondycji branży w oparciu o oficjalne statystyki europejskie i krajowe, zaprezentowano pogłębioną analizę danych dotyczących obiegu tworzyw w gospodarce w Polsce.
24 maja 2022
Tradycją rozpoczętych dziś Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy są wizyty sportowców na stoisku Grupy Azoty. W pierwszym dniu wystawy kibice mogli spotkać Michała Jureckiego i Mateusz Zembrzyckiego - szczypiornistów Azotów Puławy, którzy tegoroczne rozgrywki najwyższej ligi piłkarzy ręcznych zakończą z brązowymi medalami Mistrzostw Polski.
24 maja 2022
Temat recyklingu, a konkretnie działań prowadzonych na linii producent, instytucje, konsumenci został jak co roku poruszony podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości", która odbyła się podczas targów PLASTPOL w Targach Kielce. Spotkanie organizowane zostało przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy.
24 maja 2022
Elbi-Wrocław – producent maszyn przemysłowych dla światowych marek przekazał wszystkie fundusze na udział w Targach PLASTPOL na pomoc narodowi ukraińskiemu. Elbi-Wrocław miał pokazać swoje produkty na targach PLASTPOL. Zamiast tego, w miejscu stoiska firmy na targach znajduje się wymowna pusta przestrzeń z dywanem w kolorach ukraińskiej flagi.