wh2k4281.jpg

Kosmiczne pojazdy na Targach CONTROL-STOM 2019

26 marca 2019
Pokazy pojazdów kosmicznych zorganizowane przez EUROPEAN SPACE FUNDATION i Politechnikę Świętokrzyską uatrakcyjniają ekspozycję XXVII Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM.

Pokazy pojazdów kosmicznych, które przygotowała EUROPEAN SPACE FUNDATION i Politechnika Świętokrzyska przewidziano na wszystkie trzy dni Targów CONTROL-STOM. Instytucje te mają szerokie doświadczenie w inżynierii przemysłu lotniczego i kosmicznego, dlatego ten punkt programu może okazać się niezwykle interesujący.

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji pojazdów kosmicznych od 26 do 28 marca w Targach Kielce.

(UK)

 

Polecane aktualności
27 marca 2019
Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone
10 października 2019
Przedstawiciele Targów Kielce na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV
28 stycznia 2020

Konferencję, dedykowana kadrze zarządzającej i pracownikom działów Utrzymania Ruchu w ostatnim dniu Targów spod znaku STOM zorganizuje wydawnictwo ELAMED.

17 lutego 2020
Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM w 2020 roku będą obfitowały w nowości. Przedstawi je na swoim stoisku między innymi firma Endo-Tech.
18 lutego 2020
Cyfrowy mikroskop stereoskopowy o wysokiej rozdzielczości DRV-Z1 zaprezentuje poznańska firma na Targach CONTROL-STOM 2020
25 lutego 2020
Na cykl krótkich seminariów podczas Przemysłowej Wiosny zaprasza SIMP Kielce.
04 marca 2020
Firma zaprezentuje podczas Targów CONTROL-STOM mikroskop cyfrowy oraz najnowszy defektoskop.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy