santrade-konkursy-karuzela-1200x1200-01.png
Konkursy z nagrodami na stoisku firmy Santrade podczas Targów Ekotech.

Konkursy z nagrodami na stoisku firmy Santrade

22 lutego 2023
W trakcie Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech, na stoisku firmy SANTRADE Zwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie wiedzy, w konkursie zręcznościowym oraz w konkursie literackim. Do wygrania będą cenne nagrody m.in. Dezaktywator Poduszek Powietrznych, zbiorniki do płynów i olejów, a także zbiornik do magazynowania odpadów płynnych. Zapraszamy od 8 do 9 marca do Targów Kielce.

Na stoisku jednego z Wystawców Targów Ekotech - firmy SANTRADE do wygrania będą cenne nagrody! Uczestnicy spotkania branży komunalnej będą mogli wziąć udział w trzech konkursach:

Konkurs wiedzy

Konkurs wiedzy będzie polegał na rozwiązaniu testu konkursowego składającego się z 10 pytań konkursowych. Wszystkie rozwiązane testy, które zostaną wrzucone do zapieczętowanej urny na stoisku organizatora konkursu będą poddane ocenie. Test Wiedzy dostępny będzie w czasie targów na stoisku firmy Santrade. Nagrodą w Konkursie Wiedzy jest Dezaktywator Poduszek Powietrznych

Konkurs zręcznościowy

Konkurs zręcznościowy będzie polegał na wyciskaniu felg z kół samochodowych za pomocą prasy do kół SG2 podczas targów Ekotech na stoisku firmy Santrade. Uczestnik będzie wyciskał na czas felgę stalową z 1 szt. koła. Pomiar czasu rozpocznie się od włączenia przez uczestnika prasy, następnie założenie przez uczestnika koła na stół prasy, ustawienie pręta regulacyjnego wg aktualnej średnicy koła, wyciśnięcie kompletne felgi za pomocą siłowników hydraulicznych, cofnięcie siłowników do pozycji wyjściowej, wyjęcie felgi z kosza, zdjęcie opony ze stołu prasy i wyłączenie prasy. Nagrodą w Konkursie zręcznościowym jest Komplet 4 zbiorników do płynów i olejów 

O udziale w Konkursie Zręcznościowym decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do konkursu przyjmowane są drogą mailową na adres ekotech@targikielce.pl. W przypadku otrzymania wymaganej i maksymalnej liczby zgłoszeń w liczbie 10 szt. lista i możliwość zgłoszenia zostanie zamknięta.

Konkurs literacki

Konkurs literacki będzie polegał na napisaniu tekstu konkursowego/eseju. Na stoisku organizatora konkursu uczestnicy będą mogli wrzucać do zapieczętowanej urny zgłoszenie wraz z załączonym tekstem konkursowym. Zgłoszenia będą dostępne wyłącznie na stoisku organizatora konkursu. Nagrodą w Konkursie Literackim jest zbiornik 260l z podwójną ścianką do magazynowania odpadów płynnych. Załącznikiem wymaganym do Zgłoszenia jest Esej pt. „Recykling pojazdów – moja pasja” (ok 400 znaków = 2 strony A4). W tekście można zamieścić max 4 zdjęcia.

Kontakt w sprawie konkursów: e-mail: santrade@santrade.pl tel. 502650238.

 

Na Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce. W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Wstęp bezpłatny na Targi Ekotech bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.