zabawkaroku-logo.png
Zabawka Roku to konkurs organizowany przez portal zabawkowicz.pl.

Konkurs Zabawka Roku 2021 rozstrzygnięty

01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek

Zabawka Roku to konkurs organizowany przez portal zabawkowicz.pl. Dwa razy w roku jury wybiera najbardziej wartościowe zabawki sezonu. Testuje i ocenia pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa. A wszystko po to, by pomóc rodzicom wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze zabawki. 

Kryteria oceny:

Bezpieczeństwo i jakość wykonania – rodzaj materiałów wykorzystanych do produkcji, solidność całej konstrukcji, odporność zabawki na uszkodzenia, brak niebezpiecznych substancji oraz elementów

Funkcjonalność - dopasowanie poszczególnych części i dostosowanie całości do małego użytkownika, kompatybilność z innymi produktami, wielofunkcyjność

Pomysł na zabawkę - innowacyjność, oryginalny pomysł, ekologiczne podejście

Wpływ na rozwój dziecka - stymulowanie rozwoju dziecka, zachęcanie do kreatywnego myślenia, wpływ na jego rozwój emocjonalny, społeczny, intelektualny

Design - kolorystyka przyjazna dziecku, atrakcyjne wzornictwo.

Opis zabawki - rzeczywiste dostosowanie do wieku sugerowanego przez producenta lub dystrybutora.

Wśród tegorocznych laureatów znalazły się: BOX MONSTER, przeciąganiec Zippe, SmartMax - My First Acrobats, Origami 3D, ToddleRoad Metropolis, Mini Waffle City, Szumiś z bajkami, klocki magnetyczne Connetix, projektor YellowWall, gry: W poszukiwaniu złotego runa, Logiquest: Shadow Glyphs, Akademia Superbohaterów, Rok w lesie. Znajdź zwierzaka oraz Zestaw do nauki czytania Czytamy Razem. 

Pełna lista nagrodzonych zabawek dostępna jest na stronie www.zabawkaroku.pl/edycje/2021-2/

A większość nagrodzonych firm znajdziecie podczas nadchodzącej edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME już od 16 do 18 lutego!

Do zobaczenia w Targach Kielce!

(MB)

 

Polecane aktualności
12 stycznia 2022
XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w lutym. Udział w wydarzeniu wezmą czołowi przedstawiciele branży dziecięcej.
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku