Bez-tytulu.png
Do grona wystawców targów DOM i TY dołączyła firma STUDIO KOMINKI Dariusz Pęczkowicz

Kominki renomowanych firm znajdziecie na październikowych targach budowlanych

01 września 2021
Do grona wystawców targów DOM i TY dołączyła firma STUDIO KOMINKI Dariusz Pęczkowicz

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wkładów kominkowych firmy Spartherm, której STUDIO KOMINKI jest dystrybutorem regionalnym w województwie świętokrzyskim. Firma zrealizowała ponad kilkaset zleceń, a niektóre z nich mogliście Państwo oglądać w programach telewizyjnych oraz czasopismach branżowych. Na swoim koncie posiada wiele dyplomów, wyróżnień i certyfikatów.

Dzięki systemowi szkoleń, którymi objęta jest firma, pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w dziedzinie bezpiecznego i trwałego systemu budowy kominków opartego na najlepszych dostępnych materiałach. Prowadzi sprzedaż wkładów kominkowych, elementów techniki kominowej i wentylacyjnej oraz materiałów potrzebnych do budowy kominka.

Kompleksowo wykona każde zlecenie, a jedynym celem jest zadowolenie klienta. Kominek to radość z ciepła domowego ogniska. A każdy wykonany przez STUDIO KOMINIKI kominek jest jedyny, niepowtarzalny i spełniał Państwa marzenia.

(MB)

kominki.jpg [189.58 KB]

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN