omniplast.jpg

Kolejna edycja konkursu OMNIPLAST. Rejestracja rozpoczęta

06 grudnia 2022
Rozpoczęła się rejestracja do konkursu OMNIPLAST dla znawców branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Konkurs od początku powiązany jest z Targami PLASTPOL. Jak przy każdej edycji, także i tym razem na zwycięzców czekają nagrody.

Jedną z najważniejszych atrakcji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL jest konkurs OMNIPLAST, popularyzujący wiedzę dotyczącą tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy etap rozpocznie się już 1 lutego i potrwa do 23 maja. Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników konkursu otrzyma drogą mailową zestaw 10 pytań związanych z technologiami przetwórstwa TS, a także poświęconych ogólnej tematyce rynku tworzyw sztucznych w Polsce i w Europie. Drugi etap, przeprowadzony również drogą elektroniczną, rozpocznie się 1 kwietnia. Etap trzeci odbędzie się w formie pisemnej w trakcie pierwszego dnia XXVII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL na terenie Targów Kielce.

Pierwszy dzień targów PLASTPOL to również data wielkiego finału konkursu. Trzej najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody o łącznej wartości 12 tys. zł. Dodatkowo za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzyma bon o wartości 6 tys. zł. Drugie i trzecie miejsce to wygrane o wartości kolejno 4 i 2 tys. zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.tworzywa.pl/wydarzenia/konkurs-omniplast/omniplast2023,opis.html

Polecane aktualności
24 listopada 2022
Tadeusz Nowicki, prezes należącego do Konfederacji Lewiatan Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz Grupy ERGIS, został powołany na stanowisko wiceprezesa Europejskiego Stowarzyszenia Przetwórców Tworzyw Sztucznych (EuPC).
08 listopada 2022
AutoFutura: Road to 2035 to wydarzenie zaplanowane na 24 listopada w Katowicach, które będzie dotyczyło przejścia z silnika spalinowego na elektryczny w motoryzacji.