Baner-Konsultacje-Klastra-EkOTECH-8-9.03.png
Zapraszamy do odwiedzenia Klastrowego Punktu Konsultacyjnego!

Klastrowy Punkt Konsultacyjny na Targach Ekotech

24 lutego 2023
W trakcie dwóch dni Targów Ekotech Zwiedzający będą mogli odwiedzić Klastrowy Punkt Konsultacyjny, w którym uzyskają kompleksowe informacje m.in. nt. możliwości transformacji w kierunku GOZ, przemysłu 4.0, certyfikacji KRN GREEN oraz funduszy europejskich dla firm w nowej perspektywie finansowej. Stoisko organizowane jest przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy (KGOIR). Do zobaczenia od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Spotkanie na Targach Ekotech jest nie tylko okazją do poznania najnowszych trendów w branży, ale też możliwością zdobycia wiedzy na temat działalności wystawców, wśród których nie mogło zabraknąć Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowy Klaster Kluczowy (KGOIR). Działalność Klastra opiera się szczególnie na tworzeniu z jego Członkami ekosystemu innowacji cyrkularnej. Dla firm zrzeszonych w Klastrze, ale także klientów zewnętrznych przygotowano szereg usług, które wspierają ich rozwój i podnoszą konkurencyjność. KNR Green to pierwszy polski standard certyfikacji recyklingu, skierowany do Recyklerów działających w 7 branżach: tekstylnej, metalurgicznej, papierniczej, drzewnej, szklarskiej, chemicznej oraz tworzywowej. O tym i o innych aspektach działalności Klastra będą mogli dowiedzieć się Zwiedzający Targi Ekotech w Klastrowym Punkcie Konsultacyjnym.

Aby wziąć udział w spotkaniu, trzeba się zarejestrować. LINK do rejestracji: https://form.jotform.com/230531725992358

W programie Punktu Konsultacyjnego zaplanowano merytoryczne spotkania z ekspertami:

Zapraszamy do rozmów z ekspertami Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu i odwiedzenia stoiska nr 38, w hali A od 8 do 9 marca 2023 roku!

Wstęp na Targi Ekotech jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MSi)

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.