2.png

„Klastrowy Punkt Konsultacyjny” na Targach EKOTECH

20 lutego 2023
Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy to kolejny wystawca, jaki pojawi się w Targach Kielce 8 i 9 marca 2023 podczas Targów EKOTECH. Klaster zapewnia zrzeszonym w nim członkom oraz klientom zewnętrznym wsparcie w zakresie rozwoju i podniesienia konkurencyjności.

Na nadchodzące Targi EKOTECH Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy przygotował spotkania z konsultantami, którzy podzielą się ze swoimi gośćmi informacjami w zakresie funkcjonowania Klastra, ale też przybliżą im wiele zagadnień – od transformacji energetycznej, po pozyskiwanie funduszy na działania proekologiczne.

Program spotkań konsultacyjnych publikujemy poniżej. 

8 marca – 9 marca

Klastrowy Punkt Konsultacyjny

11.00 – Możliwości transformacji w kierunku Gospodarki Obiegu Zamkniętego, przemysłu 4.0 oraz certyfikacji KRN GREEN – Edyta Grocka–Radecka, Klaster Gospodarki Odpadowej i RecyklinguKrajowy Klaster Kluczowy,

13.00 – Fundusze europejskie dla firm w nowej perspektywie finansowej – Magdalena Cholewińska-Falarz, Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy,

15.00 – Transformacja energetyczna – jak tego dokonać - Szymon Derlatka, Polonez Plus.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o deklarowanie uczestnictwa mailem na adres: biuro@zgwrp.pl. Więcej informacji na stronie Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.