kidsconcept.png

Kids Concept z szeroką ofertą dla najmłodszych na Kids' Time!

05 stycznia 2024
Kids Concept, znany z różnorodnej gamy produktów dedykowanych dzieciom, zapowiada swoją obecność na tegorocznej edycji targów Kids' Time. Firma prezentować będzie bogaty wybór akcesoriów dla niemowląt, mebli dziecięcych, artykułów higienicznych oraz ubrań i zabawek dla najmłodszych.

"Stawiamy na produkty renomowanych marek, gwarantujących bezpieczeństwo i trwałość" - czytamy na oficjalnej stronie Kids Concept. Jeden z głównych punktów wystawowych to prezentacja marki Lorena Canals, która zachwyca innowacyjnym podejściem do produktów dla najmłodszych.

Lorena Canals, założycielka firmy o identycznym imieniu, jest kreatywną projektantką, której praktyczne podejście doprowadziło do stworzenia pierwszego na świecie dywanu nadającego się do prania w pralce. Jej dywany nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, lecz są także niezwykle funkcjonalne w każdym wystroju wnętrz. Wciąż poszerzając swoją ofertę, marka Lorena Canals rozwija się w kierunku bawełnianych zabawek, które zdobyły uznanie wśród klientów. Ride&Rolls’y oraz bawełniana kuchnia i pralka to bestsellery, uhonorowane nagrodami Zabawka Roki i Nagroda Rodziców Zabawkowicz 2023.

Co wyróżnia produkty marki? Są one przede wszystkim ekologiczne, ręcznie tkane, możliwe do prania w domowej pralce, łatwe w utrzymaniu, wielofunkcyjne, trwałe, oraz idealne dla alergików.

 

Poznaj markę Lorena Canals na Kids' Time!

Marka Lorena Canals będzie dostępna podczas tegorocznych targów Kids' Time oraz w sklepie Kids Concept w Gdyni. To doskonała okazja, by poznać innowacyjne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania dla dzieci, tworzone z myślą o ich bezpieczeństwie i komforcie.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.