PATRONATY-HONOROWE.png
Targi ENEX z Patronatem Honorowym strategicznych instytucji.

Jubileuszowe Targi ENEX z ważnymi Patronatami

15 lutego 2023
Patronat Honorowy nad jubileuszową edycją Targów ENEX sprawują: Ministerstwo Rozwoju i Technologii , Związek Powiatów Polskich , Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach oraz Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich. To dla nas motywacja do udoskonalania naszego spotkania. Do zobaczenia od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Wsparcie strategicznych dla branży podmiotów oraz organizacji nie tylko podnosi jakość merytoryczną targów, ale wpływa również na poziom wydarzeń towarzyszących. Jubileuszowe Targi ENEX uzyskały Patronat Honorowy Ministerstwa Rozwoju  i Technologii, Związku Powiatów Polskich , Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach oraz Prezesa Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

W programie 25. jubileuszowej edycji Targów ENEX zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących m.in.: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencję Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRĘ MIEJSKĄ w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami oraz Turniej „Instalator Roku 2023”. Uczestnicy Targów będą mieli okazję spotkać dziesięciu najbardziej rozpoznawalnych polskich youtuberów zajmujących się branżą OZE.

W tym samym czasie, od 8 do 9 marca 2023 roku odbędzie się również 23. edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarowania Odpadami EKOTECH. Zapraszamy do Targów Kielce!

Udział w targach ENEX jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.