KidsTime23-FB-1200x1200px-Prelegenci-Dziadkowska.png

„Jak dbać o dobre doświadczenia pracowników na każdym etapie zatrudnienia” podpowie w trakcie Business Forum Katarzyna Dziadkowska

07 lutego 2023
O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, budowaniu doświadczenia Twoich pracowników, co sprawi, że oni zadbają o Twoich klientów – mówić będzie pierwszego dnia targów KIDS’ TIME tj. 22 lutego o 13.15 Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner www.skillsinmotion.pl.

Posiadająca 14-letnie doświadczenie w zawodzie rekruterka będzie jednym z wielu prelegentów Business Forum. W swojej pracy wspiera właścicieli małych i średnich firm w rekrutacji i rozwoju personelu. Projektuję narzędzia HR, które służą i ludziom i organizacjom. Jej Klientami najczęściej są te organizacje, które nie posiadają własnych działów HR, ale chcą rekrutować lepiej i budować swój wizerunek na rynku pracy oraz wśród swoich pracowników.

Sama o sobie lubi mówić, że robi "ludzki" HR - oparty o wartości, skoncentrowany na ludziach, ich potrzebach i motywacjach. Jest również współorganizatorką inicjatywy #BiznesMamy i działam na rzecz kobiet, które łączą życie zawodowe (etat, własny biznes) z wychowaniem. Współtworzy przestrzeń, w której mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, wspierać i nawiązywać nowe relacje.

Prywatnie jest miłośniczką kawy i wszystkiego, co związane z jedzeniem (gotowanie, smakowanie, czytanie o jedzeniu, oglądanie programów kulinarnych, podróżowanie przez doświadczanie nowych smaków). Gdyby połączyć te kilka obszarów jej życia, śmiało możnaby ją nazwać kucharzem HR - choć niewidocznym dla restauracyjnych gości, w ogromnej mierze wpływa na wizerunek i ocenę firmy.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.