t-master-r-color-RGB.jpg
Dzięki Elektronicznemu Licznikowi Miejskich Odpadów, koszty za odbiór odpadów mogą być rozliczane tak jak woda, prąd czy gaz!

Innowacje od T-Master na targach Ekotech on line

22 kwietnia 2021
System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master to autorskie rozwiązanie polskiej spółki technologicznej

System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master to autorskie rozwiązanie polskiej spółki technologicznej T-Master, które przypisuje ilość i jakość odpadów do danego gospodarstwa domowego. Dzięki Elektronicznemu Licznikowi Miejskich Odpadów, koszty za odbiór odpadów mogą być rozliczane tak jak woda, prąd czy gaz! Sprawdzona technologia jako jedyna na rynku umożliwia skuteczną segregację i kontrolę realizacji obowiązku segregacji w gminach. Już po trzech miesiącach od  wdrożenia systemu na osiedlu liczba gospodarstw domowych, które segregują sięga 90%, z początkowych 10%.

T-MASTER-zdjecia-Adrian-W-47.jpg [1.65 MB]

Zabudowa wielolokalowa

System Indywidualnej Segregacji Odpadów T-Master można z łatwością dostosować do potrzeb osiedli wielolokalowych. W zależności od potrzeb konkretnego osiedla można dodać odpowiednią liczbę inteligentnych obudów koszy na śmieci. Mogą być w nich umieszczone pojemniki o pojemości 1100 litrów lub dwa pojemniki o pojemności 360 litrów.

Zabudowa jednorodzinna

Rewolucja w gromadzeniu odpadów komunalnych dotarła także na osiedla domów jednorodzinnych. System T-Master może stać się zbiorczą instalacją dla kilkudziesięciu domów jednorodzinnych. Mieszkańcy nie muszą już gromadzić worków z odpadami w garażu, na terenie posesji, ale na bieżąco wywozić je kiedy jest potrzeba. Odbiory odpadów z instalacji zachodzi w sposób dynamiczny dając realne oszczędności dla gminy i mieszkańców.

miniPSZOK24

Rozwiązanie pozwala na stworzenie na mapie gminy sieci samoobsługowych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. MiniPSZOKi mogą być zlokalizowane przy największych osiedlach mieszkaniowych. Rozwiązanie to w znacznym stopniu przybliża mieszkańcom miejsca do oddawania problematycznych odpadów, eliminuje dzikie wysypiska oraz proceder podrzucania odpadów. Dzięki zwiększonej masie i jakości odpadów problematycznych takich jak elektrośmieci Gminy łatwiej osiągną wymagane poziomy recyklingu.

Pojemniki podziemne

Niezastąpiony element nowej inwestycji zwiększający jej prestiż. T-MASTER Prestige pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni, zaoszczędzenie terenu inwestycji, zwiększenie powierzchni budynku lub parkingu. Instalacja podziemnych pojemników całkowicie zastępuje wiaty śmietnikowe. Produkt idealnie nadaje się do nowych inwestycji budowlanych takich jak: bloki wielorodzinne, apartamenty, obiekty biurowe.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas nadchodzących targów EKOTECH on line już 29 kwietnia.

(MB)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.