Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
35561685c94d6c7d969a.jpg

II Regionalne Forum Branży Metalowo-Odlewniczej podczas Targów STOM

22 marca 2019
27. marca podczas Targów STOM w hali E (sala E3) odbędzie się forum, którego tematyką będzie optymalizacja produkcji i rentowności firmy.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10. Na 10:30 zaplanowano otwarcie konferencji z udziałem Cezarego Tkaczyka - Prezydenta Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Kielcach oraz Andrzej Rybka - Dyrektor Biura Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”.

Wykaz prelekcji:

10:45 - 11:30

„Kultura ciągłego doskonalenia, optymalizacja produkcji w oparciu o LEAN Management”

Ilona Nowicka - Dyrektor zarządzający Lean Management Consulting Group

11:30 - 12:15

„Zwiększenie rentowności firmy poprzez transformację i doskonałość operacyjną”

Dorota Bieniek - Ekspert ds. transformacji biznesu, DIR Consulting

12:30 - 13:00

„Wpływ wdrożenia controllingu zarządczego i systemów Business

Intelligence na optymalizację przebiegu procesów

gospodarczych w firmie”

prof. nadzw. dr hab. Janusz Nesterak – Uniwersytet Ekonomiczny w

Krakowie

13:00 - 14:00

Warsztaty: „Eliminacja marnotrawstwa opartego na koncepcji LEAN Management i controllingu finansowego. Studium przypadku”

Ilona Nowicka, Dorota Bieniek, Janusz Nesterak

Zamknięcie konferencji poprowadzi Dorota Tekieli-Bisińska – Dyrektor Ośrodka Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

(JN)

Polecane aktualności
30 września 2020
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
23 września 2020
W pierwszym dniu przemysłowych wystaw odbyła się uroczysta gala wręczenia medali i wyróżnień.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
14 września 2020
Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING włoska firma FICEP świętować będzie 90 urodziny.
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy