35561685c94d6c7d969a.jpg

II Regionalne Forum Branży Metalowo-Odlewniczej podczas Targów STOM

22 marca 2019
27. marca podczas Targów STOM w hali E (sala E3) odbędzie się forum, którego tematyką będzie optymalizacja produkcji i rentowności firmy.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 10. Na 10:30 zaplanowano otwarcie konferencji z udziałem Cezarego Tkaczyka - Prezydenta Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Kielcach oraz Andrzej Rybka - Dyrektor Biura Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza”.

Wykaz prelekcji:

10:45 - 11:30

„Kultura ciągłego doskonalenia, optymalizacja produkcji w oparciu o LEAN Management”

Ilona Nowicka - Dyrektor zarządzający Lean Management Consulting Group

11:30 - 12:15

„Zwiększenie rentowności firmy poprzez transformację i doskonałość operacyjną”

Dorota Bieniek - Ekspert ds. transformacji biznesu, DIR Consulting

12:30 - 13:00

„Wpływ wdrożenia controllingu zarządczego i systemów Business

Intelligence na optymalizację przebiegu procesów

gospodarczych w firmie”

prof. nadzw. dr hab. Janusz Nesterak – Uniwersytet Ekonomiczny w

Krakowie

13:00 - 14:00

Warsztaty: „Eliminacja marnotrawstwa opartego na koncepcji LEAN Management i controllingu finansowego. Studium przypadku”

Ilona Nowicka, Dorota Bieniek, Janusz Nesterak

Zamknięcie konferencji poprowadzi Dorota Tekieli-Bisińska – Dyrektor Ośrodka Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

(JN)

Polecane aktualności
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
14 września 2020
Podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING włoska firma FICEP świętować będzie 90 urodziny.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
23 września 2020
W pierwszym dniu przemysłowych wystaw odbyła się uroczysta gala wręczenia medali i wyróżnień.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy