linkedin.jpg

HH Poland jednym z setek wystawców targów Kids’ Time!

21 grudnia 2023
HH Poland to twórca, producent i importer wyjątkowych zabawek, które cieszą się ogromną popularnością od ponad 25 lat. Znajdujące się w ich ofercie interaktywne, edukacyjne i ekologiczne produkty znalazły już swoje miejsce w niemal 80 milionach domów. To oznacza, że prawdopodobnie w każdym polskim gospodarstwie domowym można znaleźć przynajmniej dwie zabawki sygnowane logo HH Poland.

Potwierdzeniem siły marki jest długoletnia współpraca z ponad setką hurtowników oraz czołowymi sieciami handlowymi w kraju, takimi jak: Pepco, Auchan, Stokrotka czy Dealz. Mieszcząca się w Gliwicach siedziba to miejsce, gdzie od samego początku powstają wszystkie autorskie projekty zabawek. Jednocześnie, firma od lat poszukuje najbardziej innowacyjnych i kreatywnych wzorów na największych światowych targach zabawkowych.

W ofercie HH Poland znajdziecie szeroką gamę zabawek, od interaktywnych pluszaków, takich jak urocza Babcia Gąska, Miś Bajkomiś czy opowiadający Bajki Królik, po edukacyjne produkty stymulujące rozwój dzieci w różnych dziedzinach. Dostępne komputerki edukacyjne są idealne zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych dzieci. Znane z ogromnej popularności są również interaktywne zabawki, takie jak: Pająk Arachus i Pszczoła Miodynka. Dla małych miłośników historii dostępna jest chociażby starannie wykonana replika kultowego czołgu Rudy 102. Warto także zwrócić uwagę na edukacyjne zabawki licencyjne, inspirowane postaciami takimi jak: Świnka Peppa, czy Psi Patrol. Drewniane tablice edukacyjne, klocki, sortery i interaktywne zabawki to tylko niektóre propozycje z tej linii.

Właśnie dlatego codzienna praca to nie tylko obowiązek, ale czysta zabawa! Całe zawodowe życie to poszukiwanie i wybieranie najlepszych produktów dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.hhpoland.com.pl i odkrycia fascynującego świata naszych unikalnych zabawek oraz stoiska na targach Kids’ Time!

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.