C97EEE59-271B-4A31-8CA9-087E5116A9F5.jpeg
Pojazdy Isuzu Trucks na stoisku Grupy AMP Nadwozia.

Grupa AMP Nadwozia na targach Ekotech

06 marca 2023
Na tegorocznych 23. Targach Ekotech Grupa AMP Nadwozia zaprezentuje dwa kompaktowe pojazdy, idealne dla branży komunalnej. Zbudowane są one na japońskich ciężarówkach Isuzu Trucks. Zapraszamy do 8 do 9 marca do Targów Kielce.

Japońska technologia i niezawodność sprawia, że klienci coraz częściej wybierają pojazdy marki Isuzu, wykorzystując je do ciężkich i wymagających zadań, do prac gdzie niezawodność ma kluczowe znaczenie.

Grupa AMP Nadwozia Samochodowe Premium zabudowała pojazdy marki Isuzu w dwie fenomenalne zabudowy:

  • Pojazd Isuzu m27 z zabudowa typu wywrotka marki AMP KIPPER oraz niezawodnym, włoskim żurawiem BONFIGLIOLI P3500L2. Wywrotki AMP wykonane są całkowicie ze szwedzkiej stali Strenx700MC. Warto podkreślić, że jako jedyny producent w sektorze lekkich pojazdów stosujemy tę stal do produkcji zabudów. W połączeniu z innowacyjna technologią wywrotki są bardzo lekkie i niesamowicie wytrzymałe. Żurawie Bonfiglioli to proste i zarazem wytrzymale urządzenia dźwigowe. Cechują się minimalizacją elektroniki. Producent kładzie nacisk, by prostota i w pełni hydrauliczna obsługa wygrywała w porównaniu ze  skomplikowanym w obsłudze produktem wyposażonym w olbrzymią ilość elektroniki.
  • Pojazd Isuzu P75 z zabudową typu Śmieciarka z załadunkiem tylnym marki TECNO, której dystrybutorem jest firma SHN PRESS Sp. z o.o. a dilerem AMP. Smieciarka ta prócz wysokiej jakości wykonania, precyzji w każdym detalu, cechuje się przede wszystkim innowacyjnym sposobem pracy i zasilania. Dzięki systemowi PLUGIN i E-PTO śmieciarka pracuje cicho i bezszelestnie. Podczas pracy wyłączony jest silnik spalinowy, wszystko odbywa się z energii zgromadzonej w akumulatorach, które po przejechaniu ok 15km są w pełni naładowane. Rozwiązanie takie powoduje duże oszczędności paliwa oraz cichą i bez emisyjna prace śmieciarki podczas cykli opróżniania koszy na śmieci.

Targi Ekotech odbędą się od 8 do 9 marca w Targach Kielce. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Link do rejestracji: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

(MSi)

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.