goodwe.png
Firma GoodWe na targach ENEX.

GoodWe – nowa jakość magazynowania energii

23 sierpnia 2022
Wiodący producent falowników fotowoltaicznych potwierdził swoją obecność podczas jubileuszowych targów ENEX, gdzie zaprezentuje m.in. najnowsze rozwiązania do magazynowania energii.

Firma GoodWe systematycznie poszerza ofertę produktów do magazynowania energii o innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu w 2020 roku marka uzyskała tytuł wiodącego producenta falowników hybrydowych. Falowniki fotowoltaiczne GoodWe są stosowane zarówno w systemach budynków mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, jak również wielkoskalowych.

Na targach ENEX 2022 firma zaprezentowała nowe, zaawansowane technologicznie produkty: ET PLUS (5-10kW) – 3fazowy falownik hybrydowy; Magazyn energii Lynx Home F wysokiego napięcia oraz serię ETC-50kW – komercyjne rozwiązanie w zakresie falowników hybrydowych.

Firma GoodWee zdobyła nagrodę TOP DESIGN 2022 na targach ENEX 2022 za nowatorską, elegancką i kompleksową prezentację targową oraz wyróżnienie dla magazynu wysokiego napięcia serii Lynx Home.

GoodWe nie zwalnia tempa, dlatego już od 8 do 9 marca 2022 roku podczas jubileuszowych targów energetyki i odnawialnych źródeł energii z pewnością zaprezentuje kolejne nowości.

(MCh)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.