newsletter-285-x-185.png

GiftTOP – zajrzyj do świata, w którym każdy prezent staje się wyjątkowym przeżyciem!

21 grudnia 2023
Firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży opakowań prezentowych i artykułów dekoracyjnych, oferując szeroką gamę produktów, w tym torebki prezentowe, opakowania prezentowe (m.in. flowerboxy), folię florystyczną, wypełniacze i papier do pakowania prezentów. Co warte podkreślenia, czas realizacji zamówienia to - 24 godziny! Odkryj kreatywność, jakość i nowoczesność w świecie prezentów razem z GiftTOP.

Oferta firmy to prawdziwa uczta dla zmysłów prezentowych:

 • Opakowania prezentowe: Opakowania, które sprawiają, że prezentacja staje się równie ważna, co prezent
 • Balony: Od klasycznych do niekonwencjonalnych, na każdą okazję
 • Torebki prezentowe: Praktyczne i stylowe, idealne do eleganckiego pakowania
 • Świeczki na tort: Dodaj magiczny blask każdemu uroczystemu przyjęciu
 • Kartki okolicznościowe 3D: Odkryj życzenia w trzech wymiarach na naszych niezwykłych kartkach

 

Dlaczego warto wybierać GiftTOP?

Firma gwarantuje:

 1. Szybką dostawę
 2. Kodowanie każdego produktu
 3. Wsparcie oraz doradztwo przez menedżera
 4. Udostępnienie zdjęć produktów dla social mediów
 5. Możliwość nabycia indywidualnych rabatów

 

Co nowego w GiftTOP?

 • Kurtyny imprezowe: Stwórz niezapomnianą atmosferę na każdej imprezie dzięki nowym, ekscytującym wzorom kurtyn imprezowych
 • Folia florystyczna: Inspirujące rozwiązania dla każdego florysty
 • Wypełniacze prezentów: Wybieraj spośród naszej różnorodnej oferty wypełniaczy, by nadać prezentom wyjątkowy wygląd
 • Papier do pakowania prezentów: Wyjątkowe opakowania, które podkreślą wyjątkowość każdego podarunku
 • Nowe wzory opakowań: często aktualizowany asortyment pozwala dotrzymać kroku najnowszym trendom

 

GiftTOP uczyni Twoje chwile niezapomnianymi. Sprawdź ofertę na stronie https://gifttop.pl/ oraz odwiedzając stoisko na targach Kids' Time już w lutym 2024!

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.