team-tex-group.jpg

Foteliki samochodowe od TEAM TEX GROUP

15 grudnia 2022
Targi KIDS’ TIME od lat są areną premier wielu produktów. Zabawki, gry planszowe, wózki, ubranka i meble dziecięce to tylko część artykułów, jakie zobaczyć można przez trzy dni w Targach Kielce. Ważną grupą produktów, wzbudzającą niemałe zainteresowanie, są foteliki samochodowe.

TEAM TEX GROUP to rodzinna francuska firma o globalnym zasięgu, a produkowane w ich fabryce foteliki samochodowe to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Produkcja oparta jest na wewnętrznych badaniach i ciągłym rozwoju technologii. Wykorzystywany w niej plastik pochodzi z recyklingu, a w samym procesie produkcji szycia bierze udział aż 700 pracowników! Najważniejsze jednak jest to, że stworzone są z myślą o najmłodszych pasażerach. Te foteliki to istne dzieła sztuki! Do tego bezpieczne, co potwierdzają przeprowadzane w laboratorium TEAM TEX GROUP crush testy. Aby lepiej poznać produkty tej marki koniecznie odwiedźcie ich stoisko w hali F podczas nadchodzącej edycji KIDS' TIME.

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.