logo-fol-eko-kolor.jpg

Fol-Eko zaprezentuje swoją ofertę na nadchodzących Targach EKOTECH

10 lutego 2023
Firma Fol-Eko zaprezentuje swoje produkty podczas nadchodzących Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. 8 i 9 marca 2023 roku na stoisku Fol-Eko zobaczymy całą paletę worków do selektywnej zbiórki odpadów, ale nie tylko.

Firma Fol-Eko działa od 2008 roku. Zajmuje się produkcją folii i opakowań foliowych, a także worków do zbiórki odpadów. W ofercie Fol-Eko można znaleźć szeroką gamę produktów,a wśród nich rękawy, półrękawy, taśmy czy opakowania w formie worków dowolnej wielkości.

Fol-eko-26.jpg [7.57 MB]

Pracownicy Fol-Eko doradzają klientom w kwestii wyboru odpowiedniego rodzaju opakowania, podpowiadają najlepsze rozwiązania, które są dobre jakościowo i ekonomiczne. Firma posiada w swojej ofercie usługę personalizacji opakowań – wykonuje na nich wszelkiego rodzaju nadruki, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Fol-Eko stale rozwija swój potencjał inwestując w ludzi, ale i technologie. Monitoruje zmiany w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych, jednocześnie starając się wprowadzić je do własnego procesu technologicznego – by nadążyć za ciągle zmieniającym się rynkiem.

Pracownicy Fol-Eko uczestniczą w kursach i szkoleniach, a dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji tworzą produkty najwyższej jakości.

Fol-eko-19.jpg [10.40 MB]

Stoisko firmy Fol-Eko będzie można odwiedzić podczas trwających w dniach 8-9 marca 2023 Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.