footer-logo2.png
WW EKOCHEM Wystawcą targów EKOTECH

Firma z wieloletnim doświadczeniem w działalności na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych w Targach Kielce!

17 grudnia 2021
Od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz całych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych – tak w ciągu 20lat działalności rozwinęła się firma WW EKOCHEM, z której ofertą będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH.

WW EKOCHEM to producent wysokiej klasy wytłaczarek oraz kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych według własnych projektów. Do budowy tych urządzeń  wykorzystywane są podzespoły znanych i cenionych europejskich marek. Są one wyposażane także w wiele opcji dodatkowych wykonywanych standardowo, a także na indywidualne zamówienia. Wszystkie maszyny są projektowane przez biuro konstrukcyjne firmy. Unikalny park maszynowy, a przede wszystkim bardzo dobrze wyposażone laboratorium, którego kadra czuwa nad opracowaniem odpowiednich receptur oraz kontrolą jakości i stabilności produktów umożliwia compoundowanie złożonych elastomerów pod indywidualne zamówienia Klientów.

Najnowszym, a jednocześnie najbardziej zaawansowanym produktem oferowanym przez firmę jest rodzina elastomerów termoplastycznych TPE, TPV, TPU. Mocną stroną WW EKOCHEM są również dodatki do tworzyw sztucznych obniżające ich koszt oraz polepszające jakość i proces produkcji. W ofercie firmy znajdują się również absorber wilgoci - Eko Absorber, wytłaczarki, linie do recyklingu, linie do granulacji, młyny i kruszarki. 

Na targach EKOTECH zaprezentowane zostaną m.in. sortery optyczne do materiałów sypkich, do separacji przemiałów i żywności. Wśród zalet wykorzystywania urządzenia wymienić należy zdecydowaną poprawę jakości i czystości materiału. W ofercie firmy znajdują się sortery zrzutniowe, taśmowe i rentgenowskie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z prezentacji maszyn podczas Drzwi Otwartych w firmie WW Ekochem: https://www.youtube.com/watch?v=F8O9bYwW9Dw

Zapraszamy do Targów Kielce na Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już od 23 do 24 lutego 2022 roku.

(MCh) 

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.