footer-logo2.png
WW EKOCHEM Wystawcą targów EKOTECH

Firma z wieloletnim doświadczeniem w działalności na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych w Targach Kielce!

17 grudnia 2021
Od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz całych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych – tak w ciągu 20lat działalności rozwinęła się firma WW EKOCHEM, z której ofertą będzie można zapoznać się podczas targów EKOTECH.

WW EKOCHEM to producent wysokiej klasy wytłaczarek oraz kompletnych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych według własnych projektów. Do budowy tych urządzeń  wykorzystywane są podzespoły znanych i cenionych europejskich marek. Są one wyposażane także w wiele opcji dodatkowych wykonywanych standardowo, a także na indywidualne zamówienia. Wszystkie maszyny są projektowane przez biuro konstrukcyjne firmy. Unikalny park maszynowy, a przede wszystkim bardzo dobrze wyposażone laboratorium, którego kadra czuwa nad opracowaniem odpowiednich receptur oraz kontrolą jakości i stabilności produktów umożliwia compoundowanie złożonych elastomerów pod indywidualne zamówienia Klientów.

Najnowszym, a jednocześnie najbardziej zaawansowanym produktem oferowanym przez firmę jest rodzina elastomerów termoplastycznych TPE, TPV, TPU. Mocną stroną WW EKOCHEM są również dodatki do tworzyw sztucznych obniżające ich koszt oraz polepszające jakość i proces produkcji. W ofercie firmy znajdują się również absorber wilgoci - Eko Absorber, wytłaczarki, linie do recyklingu, linie do granulacji, młyny i kruszarki. 

Na targach EKOTECH zaprezentowane zostaną m.in. sortery optyczne do materiałów sypkich, do separacji przemiałów i żywności. Wśród zalet wykorzystywania urządzenia wymienić należy zdecydowaną poprawę jakości i czystości materiału. W ofercie firmy znajdują się sortery zrzutniowe, taśmowe i rentgenowskie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z prezentacji maszyn podczas Drzwi Otwartych w firmie WW Ekochem: https://www.youtube.com/watch?v=F8O9bYwW9Dw

Zapraszamy do Targów Kielce na Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już od 23 do 24 lutego 2022 roku.

(MCh) 

Polecane aktualności
30 maja 2022
Naukowcy z Tokio opracowali papier o właściwościach podobnych do tworzyw sztucznych, a w Niemczech odkryto enzym rozkładający tworzywa PET w ciągu doby. Te innowacyjne i ekologiczne rozwiązania z pewnością zrewolucjonizują system recyklingu odpadów.
24 maja 2022
Podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości" organizowanej podczas targów PLASTPOL omawiano m.in. wykorzystanie platform do śledzenia obiegu surowców i recyrkulatów na przykładzie platformy RecoTrace.
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.