osuszacz.jpg

Firma Santrade podczas Targów EKOTECH świętować będzie efekty sprzedażowe

07 lutego 2023
110 sprzedanych osuszaczy gazu LPG do stacji demontażu to statystyka firmy Santrade, która będzie jednym z wystawców podczas nadchodzących Targów EKOTECH. Ten najpopularniejszy w Polsce osuszacz będzie można zobaczyć na firmowym stoisku Santrade już 8 i 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Stacja osuszania występuje w dwóch wariantach IBQ oraz ISQ, które różni obecność platformy na samochód. Osuszacz wyposażony jest we wszystkie urządzenia niezbędne do odzysku płynów, olejów i paliwa. Ponadto stacja zawiera komplet pomp pneumatycznych z sondami i nawiertakami.

Stacja osuszania od lat cieszy się uznaniem użytkowników z całej Polski. Ma opinię niezawodnej i bezpiecznej dla użytkowników.

Co ważne, właściciele systemu mogą korzystać z kompleksowej obsługi dystrybutora. Istotną częścią tej obsługi są specjalistyczne szkolenia dla operatorów.

System będzie można zobaczyć już 8 i 9 marca 2023 roku na XXIII Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Podczas wydarzenia firma Santrade wystąpi nie tylko w roli wystawcy, ale też organizatora konkursu zręcznościowego. Będzie on polegał na wyciskaniu felg z kół samochodowych za pomocą prasy do kół SG2 na czas. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę - komplet 4 zbiorników na płyny i oleje. 

Targi EKOTECH wszyscy chętni mogą odwiedzić za darmo. Bilety można otrzymać po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.