ekotech-ekolog-wyklady-1200x1200-v2.png
Firma Ekolog zaprasza na cykl wykładów podczas targów EKOTECH.

Firma EKOLOG zaprasza na cykl bezpłatnych wykładów podczas Targów EKOTECH

10 stycznia 2023
Pozwolenia zintegrowane i wodnoprawne, raporty oceny oddziaływania na środowisko, analiza akustyczna i pomiar emisji oraz problemy podczas kontroli ferm i chlewni – to tylko część zagadnień jakie poruszone zostaną podczas cyklu wykładów na Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Na spotkanie zapraszamy 8 marca 2023 roku.

Uczestnicy spotkania organizowanego przez firmę EKOLOG w trakcie Targów EKOTECH poznają najczęstsze problemy podczas kontroli ferm i chlewni oraz wynikających z magazynowania obornika, dowiedzą się jak powstają raporty oceny oddziaływania na środowisko i czym są pozwolenia zintegrowane oraz pozwolenia wodnoprawne. Wśród Prelegentów nie zabraknie przedstawicieli Regionalnych Zarządów Gospodarki Wodnej, Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego oraz przedstawicieli firmy Ekolog.

Program wykładów:

 

10.00 - 11.00 Pozwolenia zintegrowane, pozwolenia wodnoprawne – wykład przedstawiciela RZGW WP oraz Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego

11.00 -12.00 Raporty OOŚ, kontrraporty. Dlaczego ludzie oprotestowują inwestycje? – wykład Pana Jakuba Smakulskiego

12.00- 12.30 Analiza akustyczna i pomiary emisji – wykład przedstawicieli firm

12.40 - 13.10 Obsługa ferm drobiu, chlewni - wykład przedstawiciela firmy Ekolog

13.10 - 14.00 Problemy podczas kontroli ferm i chlewni, magazynowanie obornika - wykład przedstawiciela firmy Ekolog

14.00-14.30 Dyskusja

 

Wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna już wkrótce na stronie Targów EKOTECH.

Zgłoś swój udział w Targach EKOTECH już dziś: https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.