1.png
Firma BayWa r.e. na targach ENEX 2023.

Firma BayWa r.e. – Twój partner w dziedzinie zielonej energii

10 września 2022
Wiodący deweloper energii odnawialnej, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań dla branży energetycznej – firma BayWa r.e. Wystawcą targów ENEX 2023.

Współpraca firmy BayWa r.e. z organizacjami na całym świecie, dostarczyła wiele gotowych rozwiązań umożliwiających korzystanie z energii odnawialnej i obniżających koszty energii.  W ofercie BayWa r.e. znajdziemy szeroką gamę produktów różnych marek m.in. moduły PV, falowniki, system montażowy novotegra, optymalizatory, magazyny energii, pompy ciepła, akcesoria i liczniki, wtyczki, kable i skrzynki. Zachęcamy do zapoznania się również z rozbudowaną ofertą szkoleniową firmy.

BayWa r.e. stawia na ekologię, o czym można było się przekonać podczas targów ENEX 2022 – stoisko firmy liczyło wówczas 100 m2, ale wykonane zostało z materiałów i elementów wielorazowego użytku.

W trakcie ubiegłorocznych targów ENEX firma otrzymała dwa wyróżnienia: wyróżnienie przyznane z okazji jubileuszu działalności na rynku polskim i wyróżnienie za TOP DESIGN stoiska.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2022 na 25. edycję Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 20. edycję Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

(MS)

Polecane aktualności
21 września 2022
W związku z obecną sytuacją na rynku paliw, w sobotę, 17 września Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o dopłatach dla gospodarstw domowych używających do ogrzewania drewna, pelletu, LPG lub oleju opałowego. Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku weszła w życie ustawa o dodatku węglowym dla gospodarstw domowych, których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel. Co z gospodarstwami, które do ogrzewania wykorzystują prąd?
15 września 2022
Pierwsza siedziba firmy OCHSNER powstała w 1978 roku, a od 30 lat marka koncentruje swoją działalność wyłącznie na branży pomp ciepła. To jedyny producent na rynku, który oferuje pełen asortyment pomp ciepła: do wszystkich źródeł ciepła, posiadające wiele funkcji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przeznaczeniem do budynków dowolnego typu. Obecnie eksploatowanych jest ponad 150 000 pomp ciepła marki OCHSNER.
02 września 2022
Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i realizacji projektów instalacji systemów fotowoltaicznych, produkcja wyposażenia statków, a także galwanizacja – to główne obszary działalności firmy Remor S.A. - kolejnego Wystawcy jubileuszowych targów ENEX 2023
26 sierpnia 2022
Gościem pierwszego odcinka „Energetycznych poranków" jest Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszard Gliwiński. Do projektu wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
23 sierpnia 2022
Wiodący producent falowników fotowoltaicznych potwierdził swoją obecność podczas jubileuszowych targów ENEX, gdzie zaprezentuje m.in. najnowsze rozwiązania do magazynowania energii.
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!
03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.