1.png
Firma BayWa r.e. na targach ENEX 2023.

Firma BayWa r.e. – Twój partner w dziedzinie zielonej energii

10 września 2022
Wiodący deweloper energii odnawialnej, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań dla branży energetycznej – firma BayWa r.e. Wystawcą targów ENEX 2023.

Współpraca firmy BayWa r.e. z organizacjami na całym świecie, dostarczyła wiele gotowych rozwiązań umożliwiających korzystanie z energii odnawialnej i obniżających koszty energii.  W ofercie BayWa r.e. znajdziemy szeroką gamę produktów różnych marek m.in. moduły PV, falowniki, system montażowy novotegra, optymalizatory, magazyny energii, pompy ciepła, akcesoria i liczniki, wtyczki, kable i skrzynki. Zachęcamy do zapoznania się również z rozbudowaną ofertą szkoleniową firmy.

BayWa r.e. stawia na ekologię, o czym można było się przekonać podczas targów ENEX 2022 – stoisko firmy liczyło wówczas 100 m2, ale wykonane zostało z materiałów i elementów wielorazowego użytku.

W trakcie ubiegłorocznych targów ENEX firma otrzymała dwa wyróżnienia: wyróżnienie przyznane z okazji jubileuszu działalności na rynku polskim i wyróżnienie za TOP DESIGN stoiska.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2022 na 25. edycję 25. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

Polecane aktualności
07 lutego 2023
Aż dziewięciu najbardziej popularnych polskich YouTuberów z zakresu odnawialnych źródeł energii, elektromobilności oraz inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań technologicznych pojawi się na Targach ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku. W ciągu dwóch dni targów będzie można spotkać m.in. Waldka z „Pompa ciepła i PV”, Sławomira – prowadzącego kanał „Panele fotowoltaiczne”, Macieja z „HOLIBOOD” oraz Michała z kanału „Na prąd po Polsce”.
07 lutego 2023
Oprócz działalności naukowej, do zadań Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego należy wypełnianie państwowej służby geologicznej i państwowej służby hydrogeologicznej. Z funkcjonowaniem Instytutu będzie można zapoznać się podczas jubileuszowej edycji Targów ENEX.
06 lutego 2023
Branżowe konferencje, ważne rozmowy, niemal 100 wystawców, ponad 5 tys. zwiedzających i kilkanaście ważnych branżowych konferencji – tak można podsumować trwające dwa dni Targi ENEX 2015. Nowa, krótsza formuła targów okazała się strzałem w dziesiątkę.
03 lutego 2023
MiastOZE to wielka strefa wystawiennicza GLOBENERGIA, do której będzie można wybrać się podczas Targów ENEX. Zwiedzający Targi Kielce będą mieli okazję poznać liderów z branży z najnowszymi technologiami energooszczędnymi i urządzeniami OZE, wziąć udział w merytorycznych forach i konferencjach oraz grze miejskiej z atrakcyjnymi nagrodami.
03 lutego 2023
Wszystkich instalatorów pomp ciepła, fotowoltaiki i kolektorów słonecznych zapraszamy do udziału w konkursie: "Dobre praktyki w dobrych rękach"! Celem projektu jest znalezienie pomysłodawców innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz ekologicznych i energooszczędnych inwestycji. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się pierwszego dnia Targów ENEX.
02 lutego 2023
SolarEdge tworzy inteligentne technologie energetyczne, które napędzają rozwój przyszłości. Jednym z nich są innowacyjne rozwiązania falownikowe, z którymi będzie można zapoznać się w trakcie jubileuszowych Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku.
02 lutego 2023
Uczestnicy pierwszego dnia jubileuszowych Targów ENEX, 8 marca 2023 mogą wziąć w konferencji ENERGIA PL poświęconej magazynom energii - ich finansowaniu, opłacalności i korzyściach z ich zastosowania. Spotkanie w czterech grupach tematycznych odbędzie się w godz. 9:00-17:00 w Targach Kielce.
01 lutego 2023
W marcu 2014 roku w halach wystawienniczych Targów Kielce królowała tematyka ściśle powiązana z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną, a to za sprawą 17. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 12. edycji Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia. W 2023 roku Targi ENEX świętują swój jubileusz 25-lecia.