1.png
Firma BayWa r.e. na targach ENEX 2023.

Firma BayWa r.e. – Twój partner w dziedzinie zielonej energii

10 września 2022
Wiodący deweloper energii odnawialnej, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań dla branży energetycznej – firma BayWa r.e. Wystawcą targów ENEX 2023.

Współpraca firmy BayWa r.e. z organizacjami na całym świecie, dostarczyła wiele gotowych rozwiązań umożliwiających korzystanie z energii odnawialnej i obniżających koszty energii.  W ofercie BayWa r.e. znajdziemy szeroką gamę produktów różnych marek m.in. moduły PV, falowniki, system montażowy novotegra, optymalizatory, magazyny energii, pompy ciepła, akcesoria i liczniki, wtyczki, kable i skrzynki. Zachęcamy do zapoznania się również z rozbudowaną ofertą szkoleniową firmy.

BayWa r.e. stawia na ekologię, o czym można było się przekonać podczas targów ENEX 2022 – stoisko firmy liczyło wówczas 100 m2, ale wykonane zostało z materiałów i elementów wielorazowego użytku.

W trakcie ubiegłorocznych targów ENEX firma otrzymała dwa wyróżnienia: wyróżnienie przyznane z okazji jubileuszu działalności na rynku polskim i wyróżnienie za TOP DESIGN stoiska.

Zapraszamy już od 8 do 9 marca 2022 na 25. edycję 25. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.