395433887-824637232996667-4173448368224670026-n-1.jpg
Interaktywne stanowiska do gry w Farming Simulator staną w hali H. Każdy zwiedzający będzie mógł zagrać.

Farming Simulator na targach Agrotech w Kielcach. Zwiedzający będą mogli zagrać przez trzy dni

29 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech, które już 8 marca rozpoczynają się w Targach Kielce to moc wrażeń. W 10 halach miejsca zajmą najnowocześniejsze maszyny, technologie, nawozy i środki ochrony. Wystawie będą towarzyszyć atrakcje, a jedną z nich będzie gra Farming Simulator.

Przez trzy dni, w piątek i sobotę, niedzielę na wspólnym stoisku w hali H (numer H - 181), przygotowanym przez serwis Gospodarz.pl oraz Farming Simulator będzie można przenieść się w wirtualny rolniczy świat. Przedstawiciele firmy IMGN.PRO zaaranżują przestrzeń do popularnej gry symulacyjnej.


Gra zdobyła ogromną popularność na całym świecie, stając się jednym z ulubionych narzędzi edukacyjnych i rozrywkowych dla miłośników rolnictwa. Na interaktywnych stanowiskach zwiedzający będą mogli zanurzyć się w świat rolnictwa, a także dowiedzieć się więcej o nowoczesnych technologiach agrotechnicznych. Przedstawiciele firmy planują też rozdawać zaangażowanym uczestnikom nagrody rzeczowe.


Zobaczcie, jak wyglądają stanowiska przygotowywane przez Farming Simulator: 

 

Targi techniki rolniczej Agrotech i targi przemysłu drzewnego Las-Expo trwają trzy dni, od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce. 

Bilety na targikielce.pl/agrotech

Wszystkie informacje dla zwiedzających: Bilety na targi Agrotech 2024 już dostępne. Kup i nie czekaj w kolejce do kas! [godziny otwarcia, mapa]

 

/MŚ/

Polecane aktualności
29 lutego 2024
Błysk najnowszych maszyn to coś, co najbardziej przyciąga rolników na targi Agrotech w Kielcach. Solidną ekspozycję na dni od 8 do 10 marca w Targach Kielce przygotowuje przedsiębiorstwo Wanicki Agro. Będą to ciągniki, prasa, kombajn, kosiarka samojezdna i opryskiwacz marki John Deere, a także ładowarka Kramer i nowość - siewnik precyzyjny marki Monosem.
29 lutego 2024
Podczas targów rolniczych Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca będzie można zobaczyć wiele nowości. Wśród nich będą propozycje od firmy Mandam - brona talerzowa GAL-K XL oraz zmodernizowany kultywator dłutowy SPEC HD.
29 lutego 2024
Przedsiębiorstwo Horsch podczas targów rolniczych w Kielcach pokaże maszyny do uprawy, oprysku i siewu, a nowością będzie Maestro TX - model pojedynkujący nasiona. Można będzie można się im przyjrzeć w czasie Agrotechu od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca.
29 lutego 2024
Podczas targów rolniczych w Kielcach przedsiębiorstwo Raiffeisen Waren pokaże pełen wachlarz różnorodnych maszyn rolniczych produkowanych przez flagowe marki, których jest dystrybutorem.
29 lutego 2024
Trwa sprzedaż biletów online na targi rolnicze w Kielcach. Do 7 marca można je kupić na stronie agrotech.pl. Wydrukowany bilet umożliwia wejście na teren Targów Kielce przez dedykowane bramy i ominięcie kolejki do kas.
29 lutego 2024
W 2024 roku ALIMA-BIS, rodzinna firma ze Środy Wielkopolskiej, obchodzi 35 lat swojego istnienia.  Przedsiębiorstwo będzie obecne podczas targów Agrotech w Kielcach.
29 lutego 2024
Lekki, zwinny i łatwy w manewrowaniu, ale o niezrównanej wydajności na jednostkę masy - taki jest najnowszy ALPHA TITANIUM od firmy Hardi. Przedsiębiorstwo zaprezentuje tę i wiele innych modeli opryskiwaczy podczas targów Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca w Targach Kielce.
29 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech, które rozpoczną się już w piątek, 8 marca, będą pełne premier i nowatorskich maszyn. Nowość zaprezentuje HELAGRO Prime Agriculture, a będzie to kultywator KBO do uprawy bezorkowej.