przyczepa-targi.jpg

Expert PRO wystawcą na EKOTECH. Zaprezentuje nowoczesne technologie

06 lutego 2023
Działanie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa pracy oraz monitoringu pojazdów poznają goście nadchodzących targów EKOTECH. 8 i 9 marca w Targach Kielce swoją ofertę zaprezentuje firma Expert PRO – producent wielu rozwiązań technologicznych, właściciel marek Expert PRO oraz Incocam.

Jakie technologie zaprezentuje Expert PRO w Targach Kielce? Wśród nowości prym będzie wiódł system 360 stopni służący do monitoringu pojazdów. Jest to zaawansowany, inteligentny, pokładowy system 3D, który syntetyzuje obrazy z czterech kamer wyposażonych w obiektywy typu rybie oko. Kamery montowane są na zewnątrz pojazdu; algorytm oprogramowania tworzy jednolity obraz panoramiczny, na który nakłada wirtualny model pojazdu 3D. Powstały obraz przesyłany jest na ekran wyświetlacza pojazdu w czasie rzeczywistym. Co więcej, urządzenie ma wbudowany system DVR, który zapewnia zapis jazdy w każdych warunkach pogodowych, ale też wspomaga prowadzenie oraz parkowanie pojazdu.

Expert PRO zaprezentuje również systemy monitoringu pojazdów osobowych i dostawczych wyposażone w liczne sygnalizatory. Oprócz tego na stoisku będzie można przetestować kamerę likwidującą efekt martwego pola oraz kamery cofania, szerokokątne, boczne czy przednie. Ponadto Expert PRO pokaże także systemy wizyjne do wózków widłowych.

Expert PRO to producent i dystrybutor profesjonalnych systemów bezpieczeństwa pracy oraz monitoringu wizyjnego pojazdów. W ofercie firmy dostępne są kamery do maszyn rolniczych, pojazdów ciężarowych, pojazdów osobowych i wózków widłowych. Firma posiada w sprzedaży także systemy śledzenia GPS, czujniki cofania, rejestratory, sygnalizatory/alarmy skrętu oraz cofania.

przyczepa-targi.jpg [331.40 KB]

Odbiór darmowych biletów na targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ.

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.