enex-2019-galeria-01.jpg

Targi ENEX już za 9 dni!

17 lutego 2020
Konferencje, fora i spotkania- mnóstwo branżowych wydarzeń w jednym miejscu. ENEX / ENEX Nowa Energia, Targi Kielce, 26-27.02.2020.

Kolejna edycja targów skupiających wystawców branży energetycznej, ENEX i ENEX Nowa Energia zbliża się wielkimi krokami. Swój udział w imprezach zapowiedzieli już wystawcy minionych targów, którzy przyjechali do Kielc nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Czech i Chin.

Imprezie towarzyszy aż 9 wydarzeń!

 

XI OGÓLNOPOLSKIE FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+

Forum Solar+ to wydarzenie poświęcone w pełni branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii. To forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualnych cen, nowości technologicznych, konkretnych porad dla inwestorów i instalatorów.

XIII Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

Forum Pomp Ciepła to idealna okazja, by poznać nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. To idealne miejsce do analizy cen, rozmów o zmianach w prawie, czy o kolejnych wymaganiach dla instalatorów. To też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiązywania problemów.

Konferencja ENERGIA PL

Tegoroczne spotkanie oprócz tematyki magazynów energii w energetyce, zostanie dodatkowo rozszerzone o aspekty magazynowania energii w mikrosieciach  i klastrach energetycznych. Planowane zagadnienia do dyskusji to m.in. status prawny na rynku krajowym, przegląd technologii bateryjnych, podzespoły krytyczne oraz finansowanie projektów.

VIII KONGRES PORT PC

Kongres PORT PC  to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w ciągu każdego roku gromadzące ponad 300 osób z branży grzewczej. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Konferencja organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach „Wysoka jakość powietrza wyzwaniem XXI wieku”

 V KONFERENCJA HEAT not LOST

W trakcie konferencji będą prezentowane rozwiązania techniczne służące poprawie efektywności energetycznej. Konferencja to miejsce wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy teoretykami i praktykami w tematyce efektywności energetycznej.

 

I Salon Budownictwa Pasywnego

Pierwszy Salon Budownictwa Pasywnego to nie tylko produkty i technologie, ale również konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z najważniejszymi organizacjami  i stowarzyszeniami branżowymi z Polski. Jest to również platforma wymiany wiedzy, doświadczeń oraz prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań, które wyznaczają przyszłość branży budownictwa.

 

Forum Elektromobilności (FEM)

Tor jazd pokazowych samochodami elektrycznymi realizowany będzie w hali G. Zwiedzający targi po zapisaniu się na listę, zapoznaniu się z regulaminem i podpisaniu oświadczenia mogą skorzystać z jazd pokazowych wybranymi pojazdami, prezentowanymi przez naszych współwystawców. 

MiastOZE

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. 


Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 26 do 27 lutego 2020 roku!

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
26 lutego 2020
Do budowy domów pasywnych wykorzystuje się systemy mające wyższe parametry izolacji cieplnej niż w przypadku standardowych domów. Różnica między nimi jest taka, że projektowany jest on w taki sposób, żeby pozyskiwać energię z otoczenia.
26 lutego 2020
Podczas pierwszego dnia Targów Enex w Kielcach podczas konkursu o tytuł Instalatora Roku walczyło 6 firm. W trzech rundach pierwszego etapu starły się ze sobą: Solar Spot z PV System, Oze Projekt z Sunsol oraz Helios Power z Bio-Energy. W finale walczyły ze sobą drużyna PV System z Helios Power. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła firma Helios Power, która została tegorocznym Instalatorem Roku.
27 lutego 2020
Koniec pierwszego dnia targów (27 lutego) upłynął pod znakiem medali i wyróżnień przyznanych za najlepsze produkty i stoiska prezentowane podczas tegorocznych XXIII Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX, XVIII Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
27 lutego 2020
O nowych standardach w technice grzewczej i prognozach wzrostu rynku pomp ciepła w Europie 2020-2030 rozmawiano podczas międzynarodowego spotkania w Centrum Kongresowym Targów Kielce
27 lutego 2020
Magazyny energii w mikrosieciach i klastrach energetycznych były przewodnim tematem spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce
27 lutego 2020
Nowe rozwiązanie wprowadzane przez MITSUBISHI ELECTRIC na rynek europejski mogli zobaczyć goście Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki.
28 lutego 2020
Drugi dzień największych Targów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce upłynął pod znakiem gwiazd. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Weronika Nowakowska, Mariusz Jurasik, Daniel Dujshebaev oraz Branko Vujović.
03 marca 2020
Przedstawiciele 176 firm z 14 krajów pojawili się na największych w Polsce targach odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia oraz XXI Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy