enex-2019-galeria-01.jpg

Targi ENEX już za 9 dni!

17 lutego 2020
Konferencje, fora i spotkania- mnóstwo branżowych wydarzeń w jednym miejscu. ENEX / ENEX Nowa Energia, Targi Kielce, 26-27.02.2020.

Kolejna edycja targów skupiających wystawców branży energetycznej, ENEX i ENEX Nowa Energia zbliża się wielkimi krokami. Swój udział w imprezach zapowiedzieli już wystawcy minionych targów, którzy przyjechali do Kielc nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Czech i Chin.

Imprezie towarzyszy aż 9 wydarzeń!

 

XI OGÓLNOPOLSKIE FORUM FOTOWOLTAIKI I MAGAZYNOWANIA ENERGII SOLAR+

Forum Solar+ to wydarzenie poświęcone w pełni branży fotowoltaicznej i zagadnieniom magazynowania energii. To forum wymiany doświadczeń, analizy zmian prawnych, aktualnych cen, nowości technologicznych, konkretnych porad dla inwestorów i instalatorów.

XIII Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

Forum Pomp Ciepła to idealna okazja, by poznać nowe technologie i użyteczności czy sposoby sterowania i diagnostyki pomp ciepła. To idealne miejsce do analizy cen, rozmów o zmianach w prawie, czy o kolejnych wymaganiach dla instalatorów. To też przestrzeń do zadawania pytań i rozwiązywania problemów.

Konferencja ENERGIA PL

Tegoroczne spotkanie oprócz tematyki magazynów energii w energetyce, zostanie dodatkowo rozszerzone o aspekty magazynowania energii w mikrosieciach  i klastrach energetycznych. Planowane zagadnienia do dyskusji to m.in. status prawny na rynku krajowym, przegląd technologii bateryjnych, podzespoły krytyczne oraz finansowanie projektów.

VIII KONGRES PORT PC

Kongres PORT PC  to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w ciągu każdego roku gromadzące ponad 300 osób z branży grzewczej. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Konferencja organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach „Wysoka jakość powietrza wyzwaniem XXI wieku”

 V KONFERENCJA HEAT not LOST

W trakcie konferencji będą prezentowane rozwiązania techniczne służące poprawie efektywności energetycznej. Konferencja to miejsce wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy teoretykami i praktykami w tematyce efektywności energetycznej.

 

I Salon Budownictwa Pasywnego

Pierwszy Salon Budownictwa Pasywnego to nie tylko produkty i technologie, ale również konferencje, seminaria i fora organizowane we współpracy z najważniejszymi organizacjami  i stowarzyszeniami branżowymi z Polski. Jest to również platforma wymiany wiedzy, doświadczeń oraz prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań, które wyznaczają przyszłość branży budownictwa.

 

Forum Elektromobilności (FEM)

Tor jazd pokazowych samochodami elektrycznymi realizowany będzie w hali G. Zwiedzający targi po zapisaniu się na listę, zapoznaniu się z regulaminem i podpisaniu oświadczenia mogą skorzystać z jazd pokazowych wybranymi pojazdami, prezentowanymi przez naszych współwystawców. 

MiastOZE

MiastOZE to przede wszystkim miejsce spotkań! Stawiamy na spotkania branżowe oraz konsultacje inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej skupiamy wielu producentów i głównych dystrybutorów. Ofertę stoisk przygotowaliśmy specjalnie z myślą o zwiedzających, którzy poszukują konkretnych urządzeń i ekspertów będących w stanie udzielić im profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści będą gotowi do dyskusji, rozmów i porad, a także przeprowadzą ciekawe warsztaty i pokazy. 


Zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach targów ENEX i ENEX Nowa Energia od 26 do 27 lutego 2020 roku!

 

 

(MZ)

Polecane aktualności
30 marca 2020
Miesiąc temu odbywały się XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. Panująca na świecie pandemia paraliżuje wiele branż. Co z fotowoltaiką? Obszerny raport stworzyła redakcja GLOBEnergia - partner wydarzenia.
20 kwietnia 2020
Mimo szalejącej w ostatnim czasie pandemii koronawirusa, w branży odnawialnych źródeł energii padają kolejne rekordy. To dobry prognostyk dla kolejnej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
28 kwietnia 2020
Ubiegły rok był rekordowy dla branży fotowoltaicznej. Jak podaje portal globenergia.pl, największym zainteresowaniem cieszyły się małe przydomowe elektrownie słoneczne. Ponadto, co raz więcej firm decyduje się na produkcję własnego prądu. Zachętę stanowią atrakcyjne formy finansowania takich inwestycji. Jedną z nich bez wątpienia jest leasing. Fotowoltaika była jednym z najpopularniejszych tematów tegorocznej edycji targów ENEX/ENEX Nowa Energia.
29 maja 2020
Jesteśmy w punkcie zwrotnym jeśli chodzi o strategię rozwoju sektora ogrzewania w polskim budownictwie. Do wykorzystania jest ogromny potencjał tkwiący w niezwykle szybko rozwijającym się rodzimym rynku pomp ciepła.
29 maja 2020
Jak podaje portal rynekelektryczny.pl partner medialny Targów ENEX w programie Mój Prąd obowiązują wnioski online. Warto poświęcić czas przed domowym komputerem, aby dzięki temu przyspieszyć proces uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej bez wychodzenia z domu.
25 czerwca 2020
Branżowi eksperci prognozują boom na naziemne farmy fotowoltaiczne.
25 czerwca 2020
Forum Energii przeprowadziło szczegółową analizę dotyczącą kosztów odejścia Polski od węgla brunatnego. W raporcie wyszczególniono także zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego dla Polski
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy