2.png
Remor S.A. Wystawcą targów ENEX 2023.

Energia słoneczna od Remor S.A.

02 września 2022
Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i realizacji projektów instalacji systemów fotowoltaicznych, produkcja wyposażenia statków, a także galwanizacja – to główne obszary działalności firmy Remor S.A. - kolejnego Wystawcy jubileuszowych targów ENEX 2023

Rozwiązania i instalacje fotowoltaiczne oferowane przez Remor S.A. pozwalają maksymalnie wykorzystać energię słońca w celu wytwarzania energii elektrycznej. Oprócz kompleksowych instalacji fotowoltaicznych w ofercie firmy znajdują się również m.in. szyny, uchwyty czy konstrukcje naziemne do montażu paneli fotowoltaicznych. Remor S.A. posiada także wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyposażenia jachtów i statków np. pachołów cumowniczych, mosiężnych zamków i klamek do drzwi, żaluzji czy drabin okrętowych oraz w wykonywaniu usług galwanizacyjnych takich jak: chromowanie, niklowanie i cynkowanie.

Z ofertą Remor S.A. będzie można zapoznać się zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas 25. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz 20. edycji Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.

(MS)

Polecane aktualności
21 września 2022
W związku z obecną sytuacją na rynku paliw, w sobotę, 17 września Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o dopłatach dla gospodarstw domowych używających do ogrzewania drewna, pelletu, LPG lub oleju opałowego. Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku weszła w życie ustawa o dodatku węglowym dla gospodarstw domowych, których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel. Co z gospodarstwami, które do ogrzewania wykorzystują prąd?
15 września 2022
Pierwsza siedziba firmy OCHSNER powstała w 1978 roku, a od 30 lat marka koncentruje swoją działalność wyłącznie na branży pomp ciepła. To jedyny producent na rynku, który oferuje pełen asortyment pomp ciepła: do wszystkich źródeł ciepła, posiadające wiele funkcji, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przeznaczeniem do budynków dowolnego typu. Obecnie eksploatowanych jest ponad 150 000 pomp ciepła marki OCHSNER.
10 września 2022
Wiodący deweloper energii odnawialnej, dystrybutor oraz dostawca usług i rozwiązań dla branży energetycznej – firma BayWa r.e. Wystawcą targów ENEX 2023.
26 sierpnia 2022
Gościem pierwszego odcinka „Energetycznych poranków" jest Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszard Gliwiński. Do projektu wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
23 sierpnia 2022
Wiodący producent falowników fotowoltaicznych potwierdził swoją obecność podczas jubileuszowych targów ENEX, gdzie zaprezentuje m.in. najnowsze rozwiązania do magazynowania energii.
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!
03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.