2.png
Remor S.A. Wystawcą targów ENEX 2023.

Energia słoneczna od Remor S.A.

02 września 2022
Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i realizacji projektów instalacji systemów fotowoltaicznych, produkcja wyposażenia statków, a także galwanizacja – to główne obszary działalności firmy Remor S.A. - kolejnego Wystawcy jubileuszowych targów ENEX 2023

Rozwiązania i instalacje fotowoltaiczne oferowane przez Remor S.A. pozwalają maksymalnie wykorzystać energię słońca w celu wytwarzania energii elektrycznej. Oprócz kompleksowych instalacji fotowoltaicznych w ofercie firmy znajdują się również m.in. szyny, uchwyty czy konstrukcje naziemne do montażu paneli fotowoltaicznych. Remor S.A. posiada także wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyposażenia jachtów i statków np. pachołów cumowniczych, mosiężnych zamków i klamek do drzwi, żaluzji czy drabin okrętowych oraz w wykonywaniu usług galwanizacyjnych takich jak: chromowanie, niklowanie i cynkowanie.

Z ofertą Remor S.A. będzie można zapoznać się zapoznać się już od 8 do 9 marca 2023 roku podczas 25. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX. W tym samym terminie odbędą się również Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.