energetyczne-poranki-tlo.png
Energetyczne poranki z targami ENEX.

Energetyczne poranki - nowy projekt targów ENEX

05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!

Energetyczne poranki to cykl rozmów z przedstawicielami firm i instytucji z branży energetycznej przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego.  Celem rozmów jest przybliżenie słuchaczom zagadnień związanych z trendami w branży energetycznej, odnawialnymi źródłami energii czy aktualnymi programami rządowymi. Wykorzystanie auta elektrycznego nie tylko zwróci uwagę widzów na kwestie elektromobilności, ale pozwoli również poznać techniczne możliwości elektryków. 

Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, będzie rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim.  Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.  Całość rozmowy będzie dostępna już wkrótce.

Na Targi ENEX l ENEX Nowa Energia zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
10 sierpnia 2022
Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, była rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim. Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.
03 sierpnia 2022
Panele fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii, konstrukcje montażowe, skrzynki i akcesoria, a także wiele innych produktów największych światowych marek oferuje firma Sunprofi, tegoroczny Wystawca targów ENEX.
26 lipca 2022
Jak napisał na Twitterze Marek Józefiak, rzecznik Greenpeace Polska, elektrownie słoneczne między g. 12, a 13 wyprodukowały więcej energii niż w maju! Rekordowo wygląda również zestawienie zainstalowanych mikroinstalacji w pierwszym kwartale 2022 roku, w porównaniu z rokiem ubiegłym. Z fotowoltaiki korzysta w Polsce ponad milion prosumentów.
25 lipca 2022
Firma Menlo Electric – dynamicznie rosnący dystrybutor PV oraz partner biznesowy dla hurtowni oraz instalatorów fotowoltaiki w Polsce i Europie, to kolejny Wystawca jubileuszowych targów ENEX.
22 lipca 2022
Falowniki, nowoczesne rozwiązania do monitorowania fotowoltaiki, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych – to część oferty marki Solplanet – Wystawcy jubileuszowej edycji targów ENEX.
08 lipca 2022
W dotychczasowym programie „Czyste Powietrze” wprowadzone zostanie nowe rozwiązanie finansowe - prefinansowanie, czyli wypłata pieniędzy ubiegającym się o nie jeszcze przed rozpoczęciem planowanych inwestycji. Będą to warunki bardzo korzystne dla nowych beneficjentów. Oprócz możliwości prefinansowania, Minister Klimatu Anna Moskwa zapowiedziała również podniesienie maksymalnych kwot dofinansowania.