energetyczne-poranki-tlo.png
Energetyczne poranki z targami ENEX.

Energetyczne poranki - nowy projekt targów ENEX

05 sierpnia 2022
W 2023 roku odbędzie się wyjątkowa, bo jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Targach Kielce! Z tej okazji, zespół projektowy targów opracowuje wiele dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich będą „Energetyczne poranki”!

Energetyczne poranki to cykl rozmów z przedstawicielami firm i instytucji z branży energetycznej przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego.  Celem rozmów jest przybliżenie słuchaczom zagadnień związanych z trendami w branży energetycznej, odnawialnymi źródłami energii czy aktualnymi programami rządowymi. Wykorzystanie auta elektrycznego nie tylko zwróci uwagę widzów na kwestie elektromobilności, ale pozwoli również poznać techniczne możliwości elektryków. 

Pierwszą z cyklu rozmów w ramach nowego projektu targów Enex pt. „Energetyczne poranki” przeprowadzonych we wnętrzu auta elektrycznego, będzie rozmowa z Prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Ryszardem Gliwińskim.  Do pierwszego odcinka wykorzystano samochód elektryczny Volkswagen ID 5 od autoryzowanego dealera Volkswagena Autocentrum w Kielcach.  Całość rozmowy będzie dostępna już wkrótce.

Na Targi ENEX zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.