Projekt-bez-tytulu.png
Jedno i dwukomorowe Ekozgniatarki na targach EKOTECH.

Ekozgniatarki na Targach EKOTECH

02 grudnia 2022
Misją firmy Eurocentrum Polska jest szerzenie świadomości związanej z odpowiedzialnym zagospodarowaniem odpadów, a także racjonalnym wykorzystaniem energii. W ofercie firmy można zatem znaleźć produkowane według najnowocześniejszych technologii Ekozgniatarki do kompresowania odpadów, które będzie można poznać podczas Targów EKOTECH.

Firma Eurocentrum Polska działa na rynku od 2004 roku, a specjalnością przedsiębiorstwa jest dystrybucja urządzeń filtrujących wodę oraz oczyszczaczy powietrza. W ofercie firmy są także EKOZGNIATARKI, jedno – i dwukomorowe prasy hydrauliczne. Ekologiczne rozwiązania marki Eurocentrum Polska przeznaczone są dla wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy zarówno na wydajnym, jak i oszczędnym kompresowaniu odpadów.

Ekozgniatarki, to innowacyjne prasy hydrauliczne, które są produkowane według najnowocześniejszych technologii, dlatego mają bardzo wysoką wydajność. Umożliwiają kompresowanie takich odpadów jak papier, kartony oraz plastikowa folia. Oferowane urządzenia poprzez sprasowanie są w stanie zmniejszyć objętość opakowań kartonowych o 90%, co pozwala zaoszczędzić powierzchnię magazynową.

Wszystkie Ekozgniatarki zostały wyprodukowane na terenie Polski, przez firmę z polskim kapitałem, są przyjazne środowisku, uniwersalne, cechuje je niski poziom hałasu, niewielkie rozmiary i duża kompaktowość.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się w trakcie przyszłorocznych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.

Nie zwlekaj, zarezerwuj ten termin już dziś:  https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

Targi EKOTECH odbywają się w tym samym czasie co 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MS)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.