Polska-Izba-Ekologii.png

EKOTECH z patronatem Polskiej Izby Ekologii

09 lutego 2023
Polska Izba Ekologii objęła patronatem nadchodzące Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. PIE działa od listopada 1999 roku. To organizacja samorządu gospodarczego, która obecnie zrzesza 123 podmioty z całego kraju.

Działalność Polskiej Izby Ekologii opiera się na realizacji zadań zaplanowanych z myślą o ekologicznej odpowiedzialności biznesu. Izba zajmuje się popularyzacją działań na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Ponadto angażuje się w projekty promujące edukację proekologiczną społeczności lokalnych, a także popularyzujące przedsięwzięcia ekologiczne – ze szczególnym uwzględnieniem działań podejmowanych przez podmioty gospodarcze.

Wsparcie znaczących w branży instytucji ma dla rozwoju Targów EKOTECH ogromne znaczenie. Dzięki takiej współpracy z roku na rok utrwalają one w świadomości odbiorców swoją pozycję – jako kompleksowego spotkania sektora komunalnego.

Tegoroczne Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odbędą się w Targach Kielce już po raz 23. i znów będą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.

23. edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej EKOTECH, które potrwają od 8 do 9 marca 2023 roku, towarzyszyć będzie jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Wstęp na Targi EKOTECH jest bezpłatny. Bilet można uzyskać po dokonaniu rejestracji możliwej TUTAJ

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.