1676013960957.jpg

EKOTECH z patronatem medialnym Wydawnictwa Abrys

13 lutego 2023
Wydawnictwo Abrys, wydawca miesięcznika Energia i Recykling i czasopisma Przegląd Komunalny oraz właściciel Portalu Komunalnego, objęło Targi EKOTECH patronatem medialnym.

Abrys to jeden z liderów w szerzeniu informacji i wiedzy z zakresu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Wydawnictwo prowadzi czasopisma, portal informacyjny oraz kanał na YouTube, dzięki którym dociera do szerokiego grona odbiorców.

Abrys to także organizator kongresów, konferencji, szkoleń, webinariów, prelekcji oraz konkursów. Firma realizuje projekty edukacyjne, a wśród nich także projekty o charakterze edukacyjno-ekologicznym. Z jej usług korzystają samorządy, zakłady komunalne, jak i firmy, dla których ekologia i odpowiedzialny ekologicznie biznes są wartością nadrzędną.

Dziękujemy za objęcie Targów EKOTECH patronatem medialnym i zapraszamy na stoisko Abrys, które będzie można odwiedzać w dniach 8 - 9 marca 2023 w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.