HSM.png

Ekonowator: Nowości od HSM Polska

19 kwietnia 2021
Firma HSM Polska to długoletni wystawca targów Ekotech. Co roku podczas wystawy przedsiębiorstwo prezentowało nowości, a premierowe produkty brały udział w konkursie o medal Tragów Kielce. Mimo, że pandemia psuje szyki organizatorom wydarzeń, to Ekotech On-line daje możliwość udziału w konkursie Ekonowator.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy HSM Polska - Gdyby targi EKOTECH 2021 odbywały się w trybie stacjonarnym na pewno zaprezentowalibyśmy na swoim stoisku tegoroczną nowość – pionową prasę belującą HSM V-Press 860 TimeSave.

Ta wyjątkowa belownica pionowa napełniana jest automatycznie za pomocą wywrotnicy. Załadowanie do maszyny materiału z wózka zbiorczego to tylko 12 sekund. Proces prasowania przebiega automatycznie i nie wymaga nadzoru. Szczególnie duży i wytrzymały wózek zbiorczy umożliwia gromadzenie nawet nieporęcznych kartonów. Zamknięty system umożliwia ponadto prostą obsługę oraz bezpieczną i czystą pracę.

HSM V-Press 860 TimeSave zapewnia decydującą wartość dodaną:
Oszczędzasz CZAS - dużo czasu!

Targi Ekotech on-line odbędą się 29 kwietnia, oglądać je będzie można na platformie ZOOM.

(MBr)

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.