waga-DSB.JPG
Waga samochodowa DSB od Ditta-Seria.

Ditta-Seria na Targach Ekotech

02 marca 2023
Przedsiębiorstwo Ditta-Seria to polska firma działająca na rynku od 1992 roku, która łączy nowoczesne rozwiązania ze zdobytą przez lata wiedzą i praktyką wprowadzając konsekwentnie nowe technologie produkcji. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa podczas Targów Ekotech.

Firma Ditta-Seria specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, wag samochodowych, zbiorników i silosów oraz maszyn sadowniczych. Wśród produktów, które zasługują na szczególną uwagę są hale modułowe krojone na miarę klienta, wagi betonowe wykonane metodą strunobetonu, hale na zboże z innowacyjną, stalową ścianą oporową, a także nowatorskie domy ze stali.

Na Targach Ekotech Ditta-Seria zaprezentuje funkcjonowanie m.in.:

1) Żelbetowych wag samochodowych DSB wykonanych w najnowszej technologii strunobetonu, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i trwałością. Zaprojektowane są one do użytkowania w ciężkich warunkach przemysłowych,

2) Ładowarek teleskopowych DIECI, niezawodnych i wielozadaniowych maszyn. 

3) Konstrukcji stalowych - DITTA-SERIA projektując konstrukcje stalowe kładzie szczególny nacisk na połączenie nowoczesnych rozwiązań projektowych i funkcjonalnych oraz trwałość użytych materiałów.

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 marca podczas Targów Ekotech. W tym samym terminie odbędą się jubileuszowe Targi Enex.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, wystarczy rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

(MSI)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.