Kids-Time-Star-FBb.png
Kids' Time Star

Coraz mniej czasu, by zgłosić produkty i powalczyć o nagrodę Kids' Time Star!

02 lutego 2024
Zegar tyka i odlicza dni do rozpoczęcia 14-ej edycji największych w tej części Europy targów branży dziecięcej. Te odbędą się już 21-23 lutego, ale tylko do poniedziałku, 5 lutego, możecie zgłaszać swoje produkty w konkursie o nagrodę Kids' Time Star. Przypominamy, ze od ostatniej edycji o statuetkę walczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Jeśli uważacie, że Wasz produkt zasługuje, by nagrodzić go gwiazdą Kids’ Time koniecznie zgłoście się do rywalizacji.

Popularna gwiazda Kids’ Time, to statuetka, która nagradza najlepsze, najbardziej innowacyjne i najciekawsze produkty, zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Nowe kategorie to ukłon w stronę tych wystawców, którzy do tej pory nie mieli możliwości zaprezentowania swoich artykułów i powalczenia o prestiżową w branży nagrodę.

Przyznawana przez Komisję Konkursową, pod przewodnictwem Marka Jankowskiego, nagroda, jest potwierdzeniem doskonałej jakości produktu i elementem jego późniejszej promocji na rynku. Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty.

Przypominamy, że do poniedziałku 5 lutego br. wystawcy mogą zgłaszać swoje kandydatury w każdej z szesnastu kategorii konkursowych: wózki, foteliki samochodowe, odzież, obuwie, tekstylia, nosidła i chusty, produkty do pielęgnacji niemowląt, karmienie niemowląt, artykuły dziecięce, akcesoria dla rodziców, zabawki 0-3 lata, zabawki powyżej 3 lat, gry, puzzle i układanki, zestawy kreatywne i przyjazne dla planety.

Wszystkie szczegóły dotyczące zgłaszania produktów dostępne są w regulaminie na stronie https://www.targikielce.pl/kids-time

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.