Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zasady bezpieczeństwa ❱❱  Zwiększ zasięg! ❱❱  

kids-time-zarejestruj-sie
linkedin

wspolne-ufi-approved KIDS’ TIME 2022 – kolejna edycja targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci  już w lutym!

kids-time-2021

Już od 13 lat Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME zrzeszają przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w tradycyjnym, lutowym terminie.

Podczas trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce znów wypełni bogata oferta skierowana do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka. Wydarzenie ma charakter B2B i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży. Udział w targach zapowiedzieli czołowi producenci i dystrybutorzy artykułów dziecięcych. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Wielu wystawców podkreśla, że KIDS’ TIME to miejsce, w którym nie tylko mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej publiczności, ale przede wszystkim podpisać kontrakty. - Już wiele lat się wystawiamy na tych targach, bardzo się cieszymy, że możemy to zrobić ponownie po dość długiej przerwie – powiedziała podczas ostatniej edycji Anna Gancarek z firmy Doctor Nap. – To jest bardzo potrzebna impreza. Dobrze, że takie targi są. – dodała.

Bogata oferta produktów dla matki i dziecka

kids-time-2021 Na Targach Kids’ Time mają miejsce premiery rynkowe oraz prezentowane są branżowe nowości i ciekawostki. To tutaj podpisywane są największe kontrakty i umowy. Targi są także doskonałą okazją do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski. - Są to największe targi w Polsce tego typu (…) Dlatego co roku, od wielu lat, się tutaj wystawiamy – powiedział Jakub Bochenek z firmy Tuban. Targi KIDS’ TIME to miejsce europejskich premier i debiutów branży dziecięcej. Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie dotychczasowych relacji. To także doskonała okazja do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed ponad 8 000 zwiedzających z ponad 50 krajów całego świata! Z uwagi na szeroką obecność mediów, w tym delegacji mediów zagranicznych z m.in. Rosji, Turcji, USA, Anglii czy Niemiec, to także świetna okazja do przedstawienia premierowych produktów, zaprezentowania ich na wystawie o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w czasie 3 dni targowych w jednym miejscu i czasie  spotyka się cała branża dziecięca!

Merytorycznie o branży dziecięcej

Podobnie jak w latach ubiegłych, w trakcie targów KIDS’ TIME będą miały miejsce szkolenia i prelekcje prowadzone przez specjalistów z sektora branży dziecięcej i marketingu. Ogromnym zainteresowaniem wśród wystawców targów cieszą się spotkania z amerykańską trendsetterką Reyne Rice.

Nagroda KIDS’ TIME STAR 2022

kids-time-2021 Tradycyjnie już, zachęcamy naszych wystawców do zgłaszania swoich produktów do nagrody w Konkursie KIDS’ TIME STAR. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla  najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych  produktów prezentowanych w czasie targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów jest to cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu oraz zdecydowanie ułatwia dotarcie do różnych grup klientów, konsumentów i opiniotwórców.

Mocne wsparcie liderów branży dziecięcej

Partnerem Strategicznym wydarzenia niezmiennie pozostaje firma MARKO.

Głównym Partnerem medialnym targów od lat jest BRANŻA DZIECIĘCA.

Targi Kids’ Time merytorycznie wspiera Partner wydarzenia - Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej, która jako przedstawiciel środowiska Papier-Biuro-Szkoła przekazuje firmom informacje biznesowe i wiedzę od ekspertów branżowych.

Targi organizowane są we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych, podejmującym działania gospodarcze wspierające i zrzeszające całą branżę artykułów dla dzieci.

KIDS’TIME jako jedyny w tej branży w Polsce posiada prestiżowe wyróżnienie certyfikatu UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Aktualności
12 stycznia 2022
XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w lutym. Udział w wydarzeniu wezmą czołowi przedstawiciele branży dziecięcej.
20 grudnia 2021
Ciekawa oferta wystąpień i prelekcji z udziałem gości zagranicznych podczas Business Forum – tak już teraz zapowiada się kolejna edycja targów KIDS’ Time!
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
03 grudnia 2021
Swoją wizytę podczas nadchodzących targów KIDS' TIME zaplanowała m.in Reyne Rice z Nowego Jorku
01 grudnia 2021
Wśród nagrodzonych nie zabrakło klocków, gier planszowych czy projektora do odtwarzania bajek
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca

Reklama