Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

kids-time-rejestracja

wspolne-ufi-approved

KIDS’ TIME 2021 – jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej na świecie

Kids Time - targi dziecięce w Kielcach

linkedin Poprzednia edycja Targów Kids’ Time pokazała, że to jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Podczas trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce wypełni bogata oferta skierowana do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka.

Wydarzenie ma charakter B2B i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży. Udział w KIDS’ TIME 2021 zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. Nie zabraknie również kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy.

kids time

W poprzedniej edycji wydarzenia udział wzięło 539 wystawców, w tym 72 zagranicznych z 20 krajów. Targi odwiedziło blisko 8 000 gości z 50 krajów całego świata. 

Światowe premiery zabawek, wózków i artykułów dziecięcych

Na Targach Kids’ Time mają miejsce premiery rynkowe oraz prezentowane są branżowe nowości i ciekawostki. To tutaj podpisywane są największe kontrakty i umowy. Targi Kielce to miejsce europejskich premier i debiutów branży dziecięcej!

KIDS’TIME jako jedyny w tej branży w Polsce posiada prestiżowe wyróżnienie certyfikatu UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Tworzymy i chcemy rozwijać działalność związaną z targami na światowym poziomie, a takie odznaczenie jest dla nas wielką motywacją i potwierdzeniem, że nasze starania dają znakomite rezultaty.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w trakcie targów KIDS’ TIME będą miały miejsce spotkania z polskimi i zagranicznymi specjalistami sektora branży dziecięcej i marketingu. Wystawie towarzyszyć będą szkolenia dla sprzedawców i kadry kierowniczej, będzie  także możliwość wzięcia udziału w prelekcjach prowadzonych przez profesjonalistów. Targi to także okazja do spotkań firm z przedstawicielkami blogosfery parentingowej z całej Polski.

Nagroda KIDS’ TIME STAR

Jak co roku wystawcy będą mogli zgłaszać swoje produkty do nagrody  w Konkursie KIDS’ TIME STAR. Jest to prestiżowe wyróżnienie dla  najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych  produktów prezentowanych w czasie targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów jest to cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu oraz zdecydowanie ułatwia dotarcie do różnych grup klientów, konsumentów i opiniotwórców.

kids time 2020 Targi matki i dziecka z najwyższymi środkami bezpieczeństwa

Wystawcy potwierdzają swój udział w wydarzeniu, a Targi Kielce dokładają wszelkich starań, aby wydarzenie było w pełni bezpieczne. - W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, wystawców i zwiedzających podjęliśmy szereg działań, które umożliwią bezpieczny udział w organizowanych przez nas wydarzeniach. W Targach Kielce pojawią się wielofunkcyjne kabiny, wyposażone w funkcje mierzenia temperatury oraz automatycznej dezynfekcji, tzw. dekontaminacji. Oprócz stosowania innowacyjnych kabin, podczas wydarzeń zachowane zostaną również niezbędne środki ostrożności m.in.: wzmożone czynności polegające na regularnej dezynfekcji często dotykanych elementów infrastruktury. Na terenie kieleckiego ośrodka wystawienniczego nie zabraknie tablic informacyjnych, oznaczeń kierunku ruchu oraz strategicznych punktów takich jak punkty obsługi medycznej czy punkty zakupu środków ochrony indywidualnej. We wszystkich halach i pomieszczeniach sanitarnych zainstalowane są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk - mówi Andrzej Mochoń Prezes Zarządu Targów Kielce.

Więcej informacji o bezpiecznym biznesie podczas targów znajduje się tutaj.

Mocne wsparcie liderów branży dziecięcej

Partnerem Strategicznym wydarzenia po raz kolejny została firma MARKO – lider i ekspert w branży Baby&Kids.

Głównym Partnerem medialnym jest BRANŻA DZIECIĘCA – najlepiej poinformowane czasopismo handlowców.

zabawki, łóżeczka, foteliki, akcesoria dla matki i dziecka na targach dziecięcych Kids' Time w Kielcach Targi Kids’ Time merytorycznie wspiera Partner wydarzenia - Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej , która jako przedstawiciel środowiska Papier-Biuro-Szkoła przekazuje firmom informacje biznesowe i wiedzę od ekspertów branżowych.

Targi organizowane są we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych,  podejmującym działania gospodarcze wspierające i zrzeszające całą branżę artykułów dla dzieci.

Targi Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie dotychczasowych relacji. To także doskonała okazja do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed ponad 8 000 zwiedzających z całego świata! Z uwagi na szeroką obecność mediów, to także świetna okazja do przedstawienia premierowych produktów, zaprezentowania ich na wystawie o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w czasie 3 dni targowych w jednym miejscu i czasie  spotyka się cała branża dziecięca!

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Targów Kids’ Time w dniach 28-30 września 2021 roku!

Aktualności
17 września 2021
Jakość, ekologia i innowacyjność – to główne cechy produktów tworzonych przez czeską markę KIKKO – jednego z Wystawców tegorocznych targów branży dziecięcej.
06 września 2021
Firma zaprezentuje najnowszą ofertę klocków, samochodów i nie tylko
25 sierpnia 2021
Firma oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych
21 lipca 2021
Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz 2️0 wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci i chroniące przed uzależnieniem internetowym
13 kwietnia 2021
W Konkursie nagrodzono i wyróżniono blisko 130 wyjątkowych gier, zabawek, książek, miejsc i inicjatyw najlepiej wpływających na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dzieci.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
18 lutego 2021
Branża Dziecięca, współorganizator targów KIDS’ Time już po raz 10. zorganizowała plebiscyt, w którym sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały swoich ulubionych dostawców – przedstawicieli handlowych i firmy.
10 lutego 2021
Już po raz 10. wyłoniono firmę i handlowca roku w plebiscycie głównego partnera medialnego targów Kids’ Time - magazynu „Branża Dziecięca”. Dotychczas, wręczenie nagród miało miejsce podczas towarzyszącej targom Gali Biznesu. Tegoroczne ogłoszenie wyników odbędzie się wyjątkowo online już 17 lutego podczas Kids’ Time Digital Preview – nowej odsłony targów poświęconych branży dziecięcej.
17 grudnia 2020
Członkowie Rady Programowej targów KIDS’ Time spotkali się, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące zmiany daty, a także organizacji wydarzenia. Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się wirtualnie.
20 listopada 2020
Książki, którymi tytułowymi bohaterami są Frigiel i Fluffy to fascynujące opowieści o przyjaźni oraz ciekawości świata, których akcja toczy się w uniwersum Miecrafta. Premierowy pokaz trzeciej i czartej cześci przygód odbędzie się podczas targów KIDS’ Time.
13 listopada 2020
KIDS’ Time to nie tylko zabawki i ubranka dla dzieci, to także książki dla najmłodszych. Seria o Puciu to polski bestseller, którym zachwycają się dzieci od niemowlaka po przedszkolaka. Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprezentuje jesienne nowości. Jak mali krytycy przyjmą takie propozycje?
03 listopada 2020
Swój udział w dwunastej edycji targów KIDS’ Time zapowiadają kolejni Wystawcy. Woolbies to polska marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania i akcesoria wykonane ze 100% wełny merynosów.
23 października 2020
Kolejni wystawcy KIDS’ Time meldują się na targowej liście. Qbana Mama to polska marka projektująca i produkująca produkty wyprawkowe dla dzieci. Firma bazuje na wysokiej jakości materiałach i wykonaniu oraz oryginalności projektów.
08 października 2020
Kolejna, dwunasta edycja targów KIDS’ TIME zapowiada się bardzo interesująco. A to za sprawą wystawców, którzy już teraz potwierdzają swój udział w przyszłorocznym wydarzeniu. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędą się w Targach Kielce od 17 do 19.02.2021 r.
23 września 2020
Organizatorzy największych w Polsce i w tej części Europy wystawy branży dziecięcej już od tygodni szykują się do nadchodzącej zimy. A zima w targowym kalendarzu oznacza tylko jedno: czas KIDS’ Time!
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partner
Partnerzy medialni
Współpraca28-30.09.2021
Godziny otwarcia
 • 28 IX 2021
  10:00 - 18:00
 • 29 IX 2021
  10:00 - 18:00
 • 30 IX 2021
  10:00 - 16:00
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
28-30.09.2021
Godziny otwarcia
 • 28 IX 2021
  10:00 - 18:00
 • 29 IX 2021
  10:00 - 18:00
 • 30 IX 2021
  10:00 - 16:00