Do wydarzenia pozostało...

Uwaga na fałszywe przesyłki ❱❱

kids-time-2023-raport

wspolne-ufi-approved

Targi producentów zabawek, wózków, fotelików i ubranek dla dzieci KIDS’ TIME z mnóstwem nowości!

kids-time-zdjecie-ogolne-2023 Od ponad dekady przedstawiciele branży dziecięcej, na początku roku, spotykają się w Targach Kielce, by wziąć udział w największych w tej części Europy biznesowych targach sektora dziecięcego. Właśnie w Kielcach producenci i dystrybutorzy rozmawiają na temat aktualnych trendów i prezentują szeroką ofertę produktów i artykułów dla dzieci i ich rodziców. Najbliższe spotkanie zaplanowano 21-23 lutego 2024 roku.

Międzynarodowe towarzystwo ważnym punktem targów zabawek

Światowi eksperci, dziennikarze i przedsiębiorcy, co roku zjeżdżają do Kielc, by wziąć udział w największym biznesowym wydarzeniu branży dziecięcej w tej części Europy. Nie inaczej było podczas ostatniej edycji, w której odnotowano ponad 4,5 tysiąca zwiedzających z aż 44 krajów. Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids' Time zgromadziła ponad 300 wystawców, w tym 40 zagranicznych z 22 państw świata. Nowością tegorocznego spotkania był program Hosted Buyers, dzięki któremu zagraniczni przedstawiciele branży dziecięcej mogli nawiązać biznesowe relacje z wystawcami, zapoznając się z szeroką ofertą artykułów prezentowanych podczas targów. Kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedzili m.in. goście z Hiszpanii, Włoch, czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Premierowe pokazy, nowości, nagrodzone produkty oraz pełna ekspozycja dostępnych artykułów nie umknęła uwadze zagranicznych mediów. Do Kielc, podobnie jak w latach ubiegłych, przybyli branżowi dziennikarze z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja, Wielka Brytania i Niemcy. Kolejna edycja targów Kids’ Time zapowiada się równie międzynarodowo.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

kids-time-2023 Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o charakterze B2B i jest miejscem, w którym wystawcy spotykają się z dystrybutorami i właścicielami sklepów. Impreza skierowana wyłącznie do przedstawicieli branży gromadzi największe światowe i polskie marki, które często właśnie tu decydują się zaprezentować swoje najnowsze produkty. Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą artykułów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców. Właśnie dlatego targi KIDS’ TIME są obowiązkowym punktem w kalendarzu.

Nagroda KIDS’ TIME STAR

Stałym elementem kieleckich targów dziecięcych jest Konkurs KIDS’ TIME STAR. W najbliższej edycji z całą pewnością nie zabraknie ciekawych produktów aspirujących do tej prestiżowej nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym produktom prezentowanym podczas targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, jest to cenne wyróżnienie wpływające na rozpoznawalność produktu. W tegorocznej edycji, do konkursu wystawcy zgłosili ponad 100 produktów, które po raz pierwszy w historii oceniane były aż w 15 kategoriach. – Jest to wyjątkowe wyróżnienie, które szczególnie dobrze odbierane jest przez naszych klientów – mówił zdobywca dwóch statuetek Kids’ Time Star Łukasz Kot z firmy EKO. Więcej informacji o nagrodzie oraz dotychczasowych laureatów znajdziesz na stronie www.kidstimestar.pl

Firma Marko przedłuża współpracę z Targami Kielce

kids-time-2023-galeria-03.jpg Podczas ostatniej edycji targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids’ Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali: właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń. Firma Marko od lat związana jest z targami KIDS’ TIME, a na polskim rynku istnieje już od 1991 roku. Kolejna okazja, by poznać szeroką ofertę produktów już wkrótce.

Targi KIDS’ TIME. Najlepsze miejsce dla Twojego biznesu!

Targi Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie nawiązanych relacji. Odwiedzający dotychczasowe wystawy goście, zgodnie podkreślają, że rozmowy z producentami pozwalają im pogłębić współpracę i podpisać kontrakty, które zwiększają atrakcyjność ich oferty produktowej i wpływają na wzrost sprzedaży. Z przeprowadzonych ankiet wynika, że aż 98,6% uczestników wyraża zadowolenie z udziału w wydarzeniu. Targi są także doskonałą okazją do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed tysiącami zwiedzających z całego świata!

Do zobaczenia już 21-23 lutego 2024 roku na 14. edycji targów KIDS’ TIME!

Kids' Time TV - rozmowy z wystawcami i partnerami targów

Aktualności
26 czerwca 2023
XIV edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbędzie się od 21 do 23 lutego 2024 roku. W czwartek, 22 czerwca w Sali Konferencyjnej Sigma zorganizowano spotkanie Rady Programowej, na którym omówiono najważniejsze tematy dotyczące przyszłorocznego wydarzenia.
10 maja 2023
Data przyszłorocznej edycji targów Kids’ Time dopiero została ogłoszona, ale przygotowania do niej wystartowały zaraz po zakończeniu tegorocznego spotkania branży dziecięcej. Wczoraj natomiast przedstawiciele Targów Kielce spotkali się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych z partnerem merytorycznym, by porozmawiać na temat najbliższej edycji targów Kids’ Time i wzajemnej współpracy.
Partner Strategiczny Targów
Główny Partner Medialny
Partnerzy medialni
Współpraca