firebox-ga-airflow-drawing.jpg

Co pokażą SYSTEMY FILTRUJĄCE na Targach STOM

12 marca 2019
Warszawska firma zaprezentuje ciekawy system w Targach Kielce.

System filtrujący BOFA AD 1000 iQ + ILF 300\Fire BOX GA\MA to zaawansowany system odbierania zanieczyszczonego powietrza pochodzącego z procesów obróbki laserowej z innowacyjnym systemem iQ - wbudowany monitor parametrów pracy urządzenia w czasie rzeczywistym. System ILF, który pełni rolę filtra przedwstępnego sprawia, iż jest to zestaw dedykowany do najcięższych przemysłowych aplikacji (bardzo duże ilości generowanych pyłów). Model ILF można z powodzeniem zastąpić bardziej zaawansowanym system filtracji przedwstępnej - Fire BOX GA\MA. Zabezpiecza on dodatkowo przed zapłonem (posiada wbudowany system gaśniczy) pyłów aluminiowych, lub gazów powstających podczas obróbki tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy SYSTEMY FILTRUJĄCE podczas Targów STOM-TOOL od 26 do 28 marca.

(UK)

 

Polecane aktualności
26 marca 2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.

27 marca 2019
Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone
28 stycznia 2020

Konferencję, dedykowana kadrze zarządzającej i pracownikom działów Utrzymania Ruchu w ostatnim dniu Targów spod znaku STOM zorganizuje wydawnictwo ELAMED.

24 lutego 2020
Zrobotyzowane gniazdo OKUMA ARMROID warto zobaczyć już w marcu podczas Salonu Robotyki Przemysłowej w Targach Kielce.
25 lutego 2020
Na cykl krótkich seminariów podczas Przemysłowej Wiosny zaprasza SIMP Kielce.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
02 kwietnia 2020
Obserwując od kilku lat rozwój Salonu Robotów Przemysłowych STOM-ROBOTICS można stwierdzić, że ta branża pikuje w górę. Jak twierdzą eksperci w obliczu nieuniknionego spowolnienia spowodowanego pandemią koronawirusa na świecie, warto postawić na nowoczesne technologie, co może doprowadzić do przyspieszenia realizacji idei Przemysłu 4.0.
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy