biznes-i-ekologia.png

biznes&EKOLOGIA, Ekonatura i Polska Ekologia patronami medialnymi Targów EKOTECH

16 lutego 2023
Przybywa patronów medialnych Targów EKOTECH! Przebieg wydarzenia relacjonować będą Magazyn biznes&EKOLOGIA, magazyn Ekonatura oraz portal ekologiczny Polska Ekologia. Co – oprócz tematyki – połączy te wydawnictwa podczas EKOTECH-u? Wspólne stoisko, które powinien odwiedzić każdy pasjonat ekologii, już 8 i 9 marca w Targach Kielce.

Edukacja ekologiczna to jeden z kluczowych elementów globalnej odpowiedzi na postępujące zmiany klimatu. Warto promować odpowiedzialne postawy, niezbędne w obliczu wyzwań, z którymi mierzymy się obecnie, a z którymi z pewnością zmierzą się przyszłe pokolenia.

Właśnie takie działania podejmą podczas Targów EKOTECH przedstawiciele wszystkich trzech redakcji – będą zachęcać swoich gości do aktywnego włączenia się w ochronę środowiska i postępowania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Na ich wspólnym stoisku będą dostępne bezpłatne materiały edukacyjne, a w tym broszury, ulotki i plakaty.

Magazyn biznes&EKOLOGIA, magazyn Ekonatura oraz portal ekologiczny Polska Ekologia zapewniają swoim czytelnikom dostęp do najświeższych informacji dotyczących ważnych z ekologicznego punktu widzenia wydarzeń – w Polsce i na świecie.

Dziękujemy za dołączenie do grona partnerów medialnych Targów EKOTECH!

Bezpłatna rejestracja zwiedzających wciąż trwa. Bilety można uzyskać TUTAJ.

8 i 9 marca w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.