konkurs-SOLTEC.png

Bilety na koncerty gwiazd w konkursie Soltec

06 marca 2023
Do rozpoczęcia targów ENEX została tylko chwila! Najbliższe dni z pewnością będą dla odwiedzających pełne interesujących spotkań, podczas których nie zabraknie okazji do omówienia nowych projektów rozwijających polski sektor PV. Soltec, poza swoimi flagowymi produktami i najlepszymi specjalistami, zabiera na wydarzenie również bilety na koncerty gwiazd światowej estrady oraz vouchery zniżkowe.

Nie tylko biznesowe rozmowy

Na stoisku E-48 pojawią się produkty od czołowych producentów, o których opowiedzą eksperci znający te urządzenia jak mało kto. Rozmowy o biznesie umożliwią również dwie salki konferencyjne. To jednak nie wszystko. W przerwie od negocjowania nowych kontraktów odwiedzający stoisko Soltec będą mogli wziąć udział w konkursie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Proste zasady, atrakcyjne nagrody

Aby o nie powalczyć, wystarczy jedynie zeskanować kod QR dostępny na stoisku Soltec oraz na ulotkach rozdawanych przez hostessy. Po rejestracji każdy uczestnik odpowiada na trzy pytania dotyczące Soltec. Już jedna poprawna odpowiedź gwarantuje:

  • 50% rabatu na udział w stacjonarnym szkoleniu SOLACADEMY
  • Lub 5% zniżki na pierwsze zakupy w sklepie Soltec

Jednak to nie koniec zabawy. W drugiej części konkursu gracz odpowiada na czwarte pytanie oraz i wykonuje zdjęcie stoiska Soltec, które następnie należy przesłać przez formularz quizu lub wysłać na adres: konkurs@soltec.pl. Zabawa zaczyna się 8 marca o 9:00 i zakończy się 9 marca po godzinie 14:00.

Następnie spośród graczy, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na czwarte pytanie, Jury konkursowe wybierze najciekawsze, najbardziej oryginalne i przykuwające uwagę zdjęcia. Na ośmiu zwycięzców czekają:

  • 1x2 bilety na koncert Beyonce, który odbędzie się 28.06.2023 roku w Warszawie
  • 3x2 bilety na koncert Stinga 20.07.2023 roku w Krakowie
  • 4 Vouchery na relaksujący weekend w luksusowym warszawskim hotelu

Jury ogłosi zwycięzców 9 marca o godzinie 15:00. Ich nazwiska będą wyświetlane na monitorach na stoisku E-48.

W razie pytań pracownicy Soltec będą służyć pomocą.

(MSi)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.