as-energy.png
AS Energy na Targach ENEX.

AS Energy na Targach Enex 2023

22 listopada 2022
Firma AS Energy po raz kolejny będzie uczestniczyć w Targach Enex, które gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży OZE. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 8 do 9 marca 2023 r. w Targach Kielce.

AS Energy to jedna z najprężniej rozwijających się marek działających na rynku odnawialnych źródeł energii, która działa do 2019 roku. Ofertę produktów fotowoltaicznych kieruje głównie do sektora B2B: instalatorów fotowoltaiki, sklepów i hurtowni, projektantów, czy firm, które chcą zamontować u siebie instalację PV. Klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachowe doradztwo zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Regularnie organizowane są też szkolenia dla instalatorów, podczas których AS Energy dzieli się wiedzą techniczną oraz doradza optymalne rozwiązania. Marka współpracuje z wielkimi i renomowanymi producentami. Panele fotowoltaiczne dostarczają – Luxor, Jinko Solar, Sharp, Austa; falowniki – Solis; konstrukcje montażowe – K2 i Tree System; klimatyzatory i pompy ciepła – Kaisai. Dzięki temu AS Energy gwarantuje wysoką jakość i niezawodność proponowanych rozwiązań. Klient otrzymuje gwarancję na produkty, a także ich stałą dostępność – towar znajduje się w magazynie na terenie Polski, dzięki czemu zamówienia realizowane są szybko i sprawnie.

Panele fotowoltaiczne Luxor

Panele dostarcza m.in. Luxor Solar. W oparciu o ankiety przeprowadzone wśród instalatorów przez EuPD Research, niezależnego badacza rynku z Bonn, Luxor w 2022 roku znalazł się w czołówce najlepszych marek fotowoltaicznych w Niemczech. Instalatorzy przyznali mu najwyższe noty w kategoriach: świadomości marki, wyboru klienta i dystrybucji. Ze względu na szczególne osiągnięcia firma została wyróżniona pieczęcią EuPD Research „Top Brand PV”.

Konstrukcje montażowe K2 i Tree System

Konstrukcje fotowoltaiczne dachowe pochodzą z firmy K2, która już od 18 lat opracowuje funkcjonalne rozwiązania systemów montażowych dla paneli fotowoltaicznych. W swojej ofercie ma konstrukcje dostosowane do wszystkich rodzajów dachów i poszyć. K2 oferuje także oprogramowanie, dzięki któremu każdy może dobrać odpowiedni system mocowania paneli. Do tej pory z programu K2 Base skorzystało już ponad 50 tys. użytkowników na całym świecie. Do niestandardowych potrzeb montażowych idealna jest konstrukcja Tree System. Rewolucyjność tego rozwiązania polega na tym, że  działa na zasadzie korzeni drzew – zakotwicza się w ziemi, gwarantując wysoki stopień wytrzymałości. Wchodzące w ziemię skośne ramiona opatentowanego systemu stabilizują całą konstrukcję i są najlepszą alternatywą dla fundamentów z betonu. Montaż Tree System może się odbywać za pomocą zwykłego młotka lub ręcznego młota pneumatycznego i bez zatrudniania wykwalifikowanych specjalistów.

Jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, która odbędzie się od 8 do 9 marca 2023 roku będzie okazją do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi wyrobami i rozwiązaniami oferowanymi przez firmę AS Energy.

Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.