as-energy.png
AS Energy na Targach ENEX.

AS Energy na Targach Enex 2023

22 listopada 2022
Firma AS Energy po raz kolejny będzie uczestniczyć w Targach Enex, które gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży OZE. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 8 do 9 marca 2023 r. w Targach Kielce.

AS Energy to jedna z najprężniej rozwijających się marek działających na rynku odnawialnych źródeł energii, która działa do 2019 roku. Ofertę produktów fotowoltaicznych kieruje głównie do sektora B2B: instalatorów fotowoltaiki, sklepów i hurtowni, projektantów, czy firm, które chcą zamontować u siebie instalację PV. Klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachowe doradztwo zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Regularnie organizowane są też szkolenia dla instalatorów, podczas których AS Energy dzieli się wiedzą techniczną oraz doradza optymalne rozwiązania. Marka współpracuje z wielkimi i renomowanymi producentami. Panele fotowoltaiczne dostarczają – Luxor, Jinko Solar, Sharp, Austa; falowniki – Solis; konstrukcje montażowe – K2 i Tree System; klimatyzatory i pompy ciepła – Kaisai. Dzięki temu AS Energy gwarantuje wysoką jakość i niezawodność proponowanych rozwiązań. Klient otrzymuje gwarancję na produkty, a także ich stałą dostępność – towar znajduje się w magazynie na terenie Polski, dzięki czemu zamówienia realizowane są szybko i sprawnie.

Panele fotowoltaiczne Luxor

Panele dostarcza m.in. Luxor Solar. W oparciu o ankiety przeprowadzone wśród instalatorów przez EuPD Research, niezależnego badacza rynku z Bonn, Luxor w 2022 roku znalazł się w czołówce najlepszych marek fotowoltaicznych w Niemczech. Instalatorzy przyznali mu najwyższe noty w kategoriach: świadomości marki, wyboru klienta i dystrybucji. Ze względu na szczególne osiągnięcia firma została wyróżniona pieczęcią EuPD Research „Top Brand PV”.

Konstrukcje montażowe K2 i Tree System

Konstrukcje fotowoltaiczne dachowe pochodzą z firmy K2, która już od 18 lat opracowuje funkcjonalne rozwiązania systemów montażowych dla paneli fotowoltaicznych. W swojej ofercie ma konstrukcje dostosowane do wszystkich rodzajów dachów i poszyć. K2 oferuje także oprogramowanie, dzięki któremu każdy może dobrać odpowiedni system mocowania paneli. Do tej pory z programu K2 Base skorzystało już ponad 50 tys. użytkowników na całym świecie. Do niestandardowych potrzeb montażowych idealna jest konstrukcja Tree System. Rewolucyjność tego rozwiązania polega na tym, że  działa na zasadzie korzeni drzew – zakotwicza się w ziemi, gwarantując wysoki stopień wytrzymałości. Wchodzące w ziemię skośne ramiona opatentowanego systemu stabilizują całą konstrukcję i są najlepszą alternatywą dla fundamentów z betonu. Montaż Tree System może się odbywać za pomocą zwykłego młotka lub ręcznego młota pneumatycznego i bez zatrudniania wykwalifikowanych specjalistów.

Jubileuszowa 25. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, która odbędzie się od 8 do 9 marca 2023 roku będzie okazją do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi wyrobami i rozwiązaniami oferowanymi przez firmę AS Energy.

Udział bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

(MS)

Polecane aktualności
07 grudnia 2022
W 2005 roku, gdy rozwój energetyki odnawialnej w Polsce stanowił jeszcze wyzwanie, spotkanie branży energetycznej w Kielcach było okazją do poznania nowych rozwiązań technicznych i technologicznych przemysłu energetycznego, ale także możliwością nawiązania cennych kontaktów branżowych i pozyskania wartościowej wiedzy podczas merytorycznych spotkań. Była to ósma edycja Targów ENEX!
06 grudnia 2022
Firma Krannich Solar z ponad 25 letnim doświadczeniem w fotowoltaice i ugruntowanej pozycji na rynku zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce.
02 grudnia 2022
O miłości do samochodów elektrycznych w piątym odcinku Energetycznych poranków rozmawialiśmy z Michałem Radziszewskim – youtuberem kanału „Na Prąd po Polsce” we wnętrzu elektrycznego Mercedesa EQS 450+. Poruszyliśmy tematy dot. samochodów elektrycznych, infrastruktury do ładowania elektryków oraz szeroko pojętej elektromobilności. Partnerem odcinka był Mercedes – Benz Nobile Motors Kielce.
30 listopada 2022
W 2004 roku dynamika wzrostu sektora energetycznego wynosiła ponad 15 % rocznie, a wstąpienie Polski do Unii Europejskiej wiązało się z podjęciem nowych działań i wykorzystaniem dostępnych możliwości finansowania na rzecz rozwoju energetyki odnawialnej. Formuła Targów ENEX’2004 pozwoliła na dotarcie do firm z branży energetycznej prezentujących nowości techniczne i rozwiązania sprawdzone na świecie.
29 listopada 2022
- Podczas ostatnich targów Enex magazyny energii cieszyły się dużym zainteresowaniem, a na najbliższych na pewno będą hitem. To nasza przyszłość - mówił Krzysztof Bukała z firmy Soltec podczas Regionalnego Forum Ekonomicznego Nowa Energia organizowanego przez Echo Dnia. Panel „Innowacje, które zmienią nasze życie” z udziałem eksperta reprezentującego Targi Kielce miał miejsce w piątek, 25 listopada.  
23 listopada 2022
Nowa Energia - Regionalne Forum Ekonomiczne, które odbędzie się w czwartek i piątek, 24 i 25 listopada w Kielcach, zostanie poświęcone sprawom energii przyszłości. W części prezentującej innowacyjne pomysły, o magazynach energii mówił będzie Krzysztof Bukała z firmy Soltec, która jest Partnerem największych w Polsce targów odnawialnych źródeł energii Enex w Targach Kielce. Prelekcja będzie transmitowana na żywo.
23 listopada 2022
VI Międzynarodowe Targi Energetyki ENEX i II Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX – Nowa Energia odbyły się od 25 do 27 marca 2003 roku w Targach Kielce. Spotkanie było okazją do wymiany informacji i doświadczeń w obliczu zmian zachodzących na europejskich rynkach energii elektrycznej i zbliżającego się momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.
18 listopada 2022
Wzrost sprzedaży pomp ciepła w Polsce, zalety instalacji tego typu urządzeń grzewczych i przedstawienie różnych rodzajów pomp ciepła – to część kwestii poruszanych podczas rozmowy z Piotrem Pawłowskim – regionalnym kierownikiem sprzedaży w firmie OCHSNER, jaką odbyliśmy we wnętrzu elektrycznego Mercedesa EQS 450+. Spotkanie w ramach kolejnego odcinka z cyklu Energetycznych poranków zrealizowaliśmy dzięki współpracy z Mercedes – Benz Nobile Motors Kielce.