Argus-Logo.png

Argus Maszyny zaprezentuje się podczas Ekotechu

01 grudnia 2021
Firma Agrus Maszyny od 20 lat zajmuje się produkcją sprzętu do recyklingu tworzyw sztucznych. Podczas targów Ekotech wystawca promować będzie separatory oraz młynki i kruszarki.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które zapewnia Klientom pełną obsługę logistyczną oraz pomoc w uzyskaniu leasingu. Eksperci czuwają nad zamówieniami i ich sprawną realizacją. Agrus Maszyny zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne już od momentu wyboru maszyny aż do jej złożenia na miejscu i uruchomienia.

Przewaga ARGUS MASZYNY wynika z doświadczenia w produkcji, znajomości zagadnień z zakresu recyklingu i przetwórstwa tworzyw. Eksperci na bieżąco śledzą rynek recyklingu, zmieniające się przepisy europejskie jak i polskie, podążają za trendami. Firma regularnie uczestniczy w branżowych targach handlowych.

Firma w swojej ofercie posiada maszyny i kompletne linie takie jak wytłaczarki, linie do mycia, systemy uzdatniania wody, squeezery, młyny, kruszarki i wiele innych.

Zachęcamy do odwiedzenia firmy w trakcie targów EKOTECH 23-24.02.2022

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.