Argus-Logo.png

Argus Maszyny zaprezentuje się podczas Ekotechu

01 grudnia 2021
Firma Agrus Maszyny od 20 lat zajmuje się produkcją sprzętu do recyklingu tworzyw sztucznych. Podczas targów Ekotech wystawca promować będzie separatory oraz młynki i kruszarki.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które zapewnia Klientom pełną obsługę logistyczną oraz pomoc w uzyskaniu leasingu. Eksperci czuwają nad zamówieniami i ich sprawną realizacją. Agrus Maszyny zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne już od momentu wyboru maszyny aż do jej złożenia na miejscu i uruchomienia.

Przewaga ARGUS MASZYNY wynika z doświadczenia w produkcji, znajomości zagadnień z zakresu recyklingu i przetwórstwa tworzyw. Eksperci na bieżąco śledzą rynek recyklingu, zmieniające się przepisy europejskie jak i polskie, podążają za trendami. Firma regularnie uczestniczy w branżowych targach handlowych.

Firma w swojej ofercie posiada maszyny i kompletne linie takie jak wytłaczarki, linie do mycia, systemy uzdatniania wody, squeezery, młyny, kruszarki i wiele innych.

Zachęcamy do odwiedzenia firmy w trakcie targów EKOTECH 23-24.02.2022

Polecane aktualności
30 maja 2022
Naukowcy z Tokio opracowali papier o właściwościach podobnych do tworzyw sztucznych, a w Niemczech odkryto enzym rozkładający tworzywa PET w ciągu doby. Te innowacyjne i ekologiczne rozwiązania z pewnością zrewolucjonizują system recyklingu odpadów.
24 maja 2022
Podczas konferencji "Recykling tworzyw sztucznych - jeden cel, wiele możliwości" organizowanej podczas targów PLASTPOL omawiano m.in. wykorzystanie platform do śledzenia obiegu surowców i recyrkulatów na przykładzie platformy RecoTrace.
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.