Projekt-bez-tytulu.png
ARBENA Wystawcą Targów EKOTECH.

ARBENA – dystrybutor hal tunelowych Wystawcą Targów EKOTECH!

18 listopada 2022
W ofercie firmy ARBENA znajdują się lekkie hale dla rolnictwa, uniwersalne hale tunelowe wykorzystywane w przemyśle, magazyny dla branży recyklingowej oraz hale wykorzystywane na zadaszenie kruszyw. Wśród nowości Wystawcy Targów EKOTECH są hale o szerokości 20m i 24m, których konstrukcja opiera się na kratownicy.

Firma ARBENA to dystrybutor hal tunelowych o różnych rozpiętościach (od 8 m do 25 m). W ofercie firmy znajdują się hale dla rolnictwa i przemysłu oraz magazyny dla branży recyklingowej. Te ostatnie wykorzystywane są jako zadaszenie odpadów belowanych, zadaszenie odpadów luzem czy zadaszenie odpadów komunalnych. Hale tunelowe oferowane przez firmę ARBENA wykorzystywane są również jako magazyny surowców wtórnych w zakładach zagospodarowania odpadów. Rozwiązania ARBENA stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa, a stosowane łukowe zadaszenia sprawdzają się w branży odpadowej.

Wśród realizacji wykonanych przez firmę ARBENA są tunelowe zadaszenia na odpady dla Przedsiębiorstwa Usług Inżynieryjno-Komunalnych w Sokołowie Podlaskim, dla Polskiej Korporacji Recyklingu oraz magazyny surowców wtórnych dla Medien Partner Recykling.

EKOTECH-2022.png [208.12 KB]

Z ofertą firmy ARBENA będzie można zapoznać się w trakcie przyszłorocznych Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już od 8 do 9 marca 2023 roku, gdzie firma zaprezentuje hale we wszystkich rozpiętościach. 

Nie zwlekaj, zarezerwuj ten termin już dziś: https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

Targi EKOTECH odbywają się w tym samym czasie co 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MS)

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.