2024.01-GRAFIKA-ALILO-285x185px.png

Alilo - marka interaktywnych zabawek edukacyjnych na targach Kids’ Time

10 lutego 2024
Firma stawia na prawidłowy rozwój dziecka, a także na to, co pozytywne, związane z bliskością, przyjaźnią, zabawą i edukacją. Jest to marka, która wspiera rodziców poprzez dostarczenie im mądrych i bezpiecznych zabawek, stymulujących rozwój ich dzieci.

Interaktywne zabawki Alilo Bright Ears zostały stworzone specjalnie po to, aby prowadzić dziecko w rozwoju - od kołyski, aż po ławkę pierwszaka. Dadzą mu chwile spokoju i bliskości, pierwsze doświadczenia z muzyką, tańcem i wspólnym śpiewaniem oraz wsparcie w nauce i wczesnych latach szkoły.

Na stoisku firmy Alilo już 21-23 lutego odnajdziecie popularne króliczki Alilo (odtwarzacze mp3, dyktafony, lampki, elektroniczne grzechotki), klocki magnetyczne, interaktywne pióro edukacyjne czy magiczną tablicę do pisania.

Najlepszym potwierdzeniem jakości Alilo są opinie zadowolonych mam i branżowe nagrody, które rodzina Alilo otrzymała zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Produkty Alilo kilkakrotnie zostały nagrodzone tytułem Zabawka Roku w prestiżowym konkursie organizowanym przez Zabawkowicz.pl.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.